KPSS Günlüğüm Hadi Bakalım :)

Berna_64

çekip gitmek gerek bazen
Kayıtlı Üye
20 Haziran 2010
499
433
P3'ten tercih yapacağım. Hedef puanım 90+ :emir_bebek:
Çalışmaya 26 Ağustos'ta başladım. 2 aylık bir plan bu.
Şimdiye kadar bitirdiğim konuları not almayı planlıyorum.
Ekim sonunda bu günlük bitecek, bitmeli. :KK8:
Herkese kolaylıklar diliyorum. :KK55:
Matematik:
Temel Kavramlar
Sayılar
Bölünebilme
I. Dereceden Denklemler
Rasyonel Sayılar

Türkçe:

Sözcükte Anlam
Cümlede Anlam
Paragrafta Anlam
Ses Bilgisi
Yapı Bilgisi

Coğrafya:

Coğrafî Konum
Türkiye'nin Yerşekilleri

Vatandaşlık:

Hukukun Temel Kavramları
Devlet Biçimleri ve Hükümet Sistemleri
Anayasa Tarihi

Tarih:
İslamiyet Öncesi Türk Tarihi
Türk İslam Tarihi

Son düzenleme:
Hayırlı olsun canım günlüğün :KK9:Bir programda ben yapabilsem iyi olacak. Tarih bakmıyosun sanırım. Çalışma azmin daim olsun :KK37:

Teşekkürler. Herhangi bir alandan hazırlanmıyorum. Düz memurluk çabası :-)
onu anladım da asıl mezuniyetinin olduğu lisans bölümü sayısal ağırlıklı mı sözel ağırlıklı mı

örneğin ben sözel ağırlıklı bir bölüm mezunuyum ama mühendisler sayısal

onu anladım da asıl mezuniyetinin olduğu lisans bölümü sayısal ağırlıklı mı sözel ağırlıklı mı

örneğin ben sözel ağırlıklı bir bölüm mezunuyum ama mühendisler sayısal
Ben eşit ağırlıktan girmiştim vakti zamanında bunu soruyorsanız. :eek:

Ben eşit ağırlıktan girmiştim vakti zamanında bunu soruyorsanız. :eek:

Aslında şunu söylemeye çalışıyorum işlem vs yapmaya yatkın mısınız değil misiniz

Ben de lisede eşit ağırlık okudum eşit ağırlık ile üniversite sınavı kazandım ama 17 yıldır iş alanında ve okulda hiç matematik işlem vs yapmadım

O nedenle 2014 te girdiğimde işlem yaparken çok zaman kaybettim hız için çok soru çözmek gerekiyor

Ama mühendisler vs o yetilerini kaybetmiyor onlar hep işlem vs ile okuyorlar

bende gircem inşallah önlisanstan benim hedefimde 85+ 2014 de hiç çalışmadım 78 aldım tarih coğrafya genel kültürü hep sallamıştım ekimde çalışmaya başlıycam inşallah atanırız

Başlanmamış ders kalmamalı artık bence. Güncel bilgiler kitabı ince bi kitap onu son aylara saklıyorum.
Ben daha yeni başladım canım. O yüzdenyavaş yavaş ilerliyorum şimdilik. Bayramdan sonra hızlanmayı planlıyorum.

Aslında şunu söylemeye çalışıyorum işlem vs yapmaya yatkın mısınız değil misiniz

Ben de lisede eşit ağırlık okudum eşit ağırlık ile üniversite sınavı kazandım ama 17 yıldır iş alanında ve okulda hiç matematik işlem vs yapmadım

O nedenle 2014 te girdiğimde işlem yaparken çok zaman kaybettim hız için çok soru çözmek gerekiyor

Ama mühendisler vs o yetilerini kaybetmiyor onlar hep işlem vs ile okuyorlar
Benim de sizin gibi çokça pratiğe ihtiyacım var. Küçük hatalar yaptığımı fark ediyorum.

İslamiyet Öncesi Türk Tarihi 2 günümü aldı. 6 videodan oluşuyor kafam çok süper bi şekilde karıştı :KK9:

Ve nihayet Türk-İslam tarihi de biter. 4 gündür videolarını izliyorum bitirdi beni..
:mad:

X