kredili sisteme geçild ive nasıl ders çalıştınız? geçmiş yıl soruları ?

Fountain

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
3 Haziran 2008
3.199
119
kredili siteme geçildi ben geçen sene ders calısamadım ve kaldım..sistemede uzagım..geçmiş yıl soruları artık bir işe yaramıyor sanırım..nasıl ders çalışıyorsunuz ben iktisat 3 deyım 2 sınıftanda ticaret hukuku var..bu donem kı adıyla anayasa hukuku..

der çalışma şeklınız yontemlerınız bu sene sıkı çalışıcam fıkırlerınız beklıyorum..kıtap vıdeo vs..

İlk 9-10 üniteyi özet çıkarmıştım ben. Bir de soruları çözmüştüm..
Baktım sonra zor geldi, gerisini kitabın sonundaki özeti okuyup soruları çözdüm.
Tüm derslerden geçtim..
Bu yıl özet çıkarıcam hepsini..

Baktım sonra zor geldi, gerisini kitabın sonundaki özeti okuyup soruları çözdüm.
Tüm derslerden geçtim..

haklısın yazmak akılda kalmasına neden oluyor...okulun kıtabından mı çalıştın?kaçıncı sınıf?

haklısın yazmak akılda kalmasına neden oluyor...okulun kıtabından mı çalıştın?kaçıncı sınıf?

Evet, okulun kitabından çalıştım..
Ek kaynak, test kitabı falan almamıştım..
Bu yıl alacağım ama, tabi bulabilirsem... 3. sınıftayım, bir de 4ten ders alacağım birkaç tane. :)

Evet, okulun kitabından çalıştım..
Ek kaynak, test kitabı falan almamıştım..
Bu yıl alacağım ama, tabi bulabilirsem... 3. sınıftayım, bir de 4ten ders alacağım birkaç tane. :)

nasıl alınıo o yaa ben bulamadım:)))

Tüm derslerden geçtim..

maasallahın var yaa benimde 2. sınıfı gecmem lazımm özetmi cıkarayım artık napayım istatistikten cok korkuorumm

maasallahın var yaa benimde 2. sınıfı gecmem lazımm özetmi cıkarayım artık napayım istatistikten cok korkuorumm

ders ekle sıl işlemını aöf türkiye dıye gırdıgınızde sızı yonlendırıyor..
https://ogrenci.anadolu.edu.tr/ burdann türkiyeyi seçiyoruz tc kımlık no ve şifreyle giriş yapıyoruz.. orda ekle sıl göreceksın zaten yapamazsan yne yaz buraya..

istatıstık en sevdıgım derstı yardımcı kıtap al ve bolca sorun çöz şimdiden başlamalısın..

"Doğru bir başlangıç hem paradan hem zamandan, en önemlisi de ömürden tasarruf sağlar."
*

Son düzenleyen: Moderatör:
X