Kronik yorgunluk.

Covid atlattım aynı böyle oldum. Üstelik geçen ay tüm tahlillerimi yaptırdım herşey normal çıktı. Psikolojik olarak yıkıldığımi düşünmeye başladım. Sizde son zamanlarda ağır bı durum yaşadınız mı
Aldatildigimi ogrenip erkek arkadasimdan ayrildim kisa sure once

Benim tahlilim bugün sonuçlandı ferritin 6 çıktı doktor ilaç yazdı ama içmesen de olur dedi, garip geldi işe yaramaz gibi konuşması.. Siz nasıl oldunuz Belladerin Belladerin
Nasıl yükselir bu ferritin hanımlar :KK43:

Benim tahlilim bugün sonuçlandı ferritin 6 çıktı doktor ilaç yazdı ama içmesen de olur dedi, garip geldi işe yaramaz gibi konuşması.. Siz nasıl oldunuz Belladerin Belladerin
Ben randevu aldim. Ayin 16'sinda randevum var sizi bilgilendiririm. Aslinda inanin evim.hastanenin hemen karsisi balkondan bakinca hastaneyi goruyorum😀 ama hastane covid yogun bakim hastanesi oldugu icin randevular cok seyrek. Bakalim darisi basimiza 🤩

Unutmadan sorayim. Doktora tam olarak ne dediniz? Surekli yorgunum diyecegim ben ama ciddiye alinmamaktan korkuyorum acikcasi...

Unutmadan sorayim. Doktora tam olarak ne dediniz? Surekli yorgunum diyecegim ben ama ciddiye alinmamaktan korkuyorum acikcasi...
Ben sürekli yorgunum, bacaklarım çok ağrıyor, sürekli uyuma isteğim var dedim.. Aslında ciddi bir şey hayat kalitemizi etkiliyor hareket edesim gelmiyor resmen :KK43: ben başka vitamin hormonlarda da eksikler çıkarsa diye korkuyordum çok şükür tek ferritin düşük çıktı, sizin de umarım sonuçlarınız iyi çıkar 🙏

Oncelikle kan testi yaptir bir degerin dusuk olabilir. Sonra uyku spor beslenme su bunlara dikkat etmen lazim. Psikolojikse 400 tl bana cok geldi

Evinizi çok sık havalandırın Öyle böyle değil . Evin içinde fırtınalar essin. Anladın mı? İyiiice havalandır ama herrr gün. Eğer havası kirli bir şehirde taşıyorsan basık bir yerdeyse evin alt katlarda o zaman yüksek yerlere taşın derim OKSİJEN VE D VİTAMİNİ İÇİN GÜNEŞ ALAN YERLERE GİTT!!

Bende öyle idim dahiliye gittim d vitamini yerlerde b de öyle. Bu vitaminleri alın. Rutininizin dışına çıkın. Bol bol yürüyüş yapın. Psikiyatriye sarilmayin onların ilaçları daha da ağır gelebilir. Geçmiş olsun.

X