Küçük kızdan Kılıçdaroğlu'na 'Yav he he'

fetihce

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2015
445
496
39
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu Sinop'ta partililerle buluştu. Burada konuştuğu sırada küçük bir kız kameralara yansıdı.
10.04.2017 - 17:31

1. Haberler
  2. Gündem
Kemal Kılıçdaroğlu Sinop'ta partililerle buluştu.

Burada yaptığı konuşmada; dürüst olmaya çaba harcadığını söyleyen Kılıçdaroğlu, "Benim gibi düşünmeyenlerin de özgürce düşüncelerini dile getirmelerini istiyorum." diye konuştu. Ancak miting alanındaki vatandaşa dönen kamerada küçük bir kızın mimik ve hareketleri dikkat çekti.

s_1539.jpg

Küçük kızı izleyenler; Kılıçdaroğlu'nun küçük bir çocuk için bile inandırıcılığı olmadığını ifade etti.

Küçük kızdan Kılıçdaroğlu'na: Yav he he VİDEO

Dogru, bence Tayyip cok inandirici.. Adam kitabini yazmis.. Birgun dediginin ertesi gun aksini de soylese, bunu da adet haline getirse gene herkes inaniyor.. :KK53: Cok cok inandirici..
Sorun bende saniyorum..:KK59:

Sizofrensin sen:pPP ben de, hepimiz; Soylenmeyen sozler duyuyor, yazilmayan yazilar okuyoruz. Durumumuz vahim, gerceklik algimiz yok oldu. Kacak buralardan saraylim.

Sizofrensin sen:pPP ben de, hepimiz; Soylenmeyen sozler duyuyor, yazilmayan yazilar okuyoruz. Durumumuz vahim, gerceklik algimiz yok oldu. Kacak buralardan saraylim.
Ben kactim bile...:-) Adami dinlemiyorum gerci ama sosyal medya ille de onume getiriyor. Tabi herkes gibi ben de Rusya krizine uzuldum. Hem ticaret hem turizm bir anda alt ust oluverdi. Aciklamalara inanacaktim ama bir "emri ben verdim, gene ucak hava sahamiza girsin, gene dusururuz, ozur de dilemeyiz" dedi, bir "pilot hatasi, ozur dileriz" dedi, herhalde boyle yapinca hangisine daha cok inansam diye kafam karisiveriyor, ondan.. Bunu da hep yapiyor, adama yetisemiyorum ki.. Yoksa cok inandirici aslinda, bunca insan bosuna mi inaniyor ona..:KK66:

Ben kactim bile...:-) Adami dinlemiyorum gerci ama sosyal medya ille de onume getiriyor. Tabi herkes gibi ben de Rusya krizine uzuldum. Hem ticaret hem turizm bir anda alt ust oluverdi. Aciklamalara inanacaktim ama bir "emri ben verdim, gene ucak hava sahamiza girsin, gene dusururuz, ozur de dilemeyiz" dedi, bir "pilot hatasi, ozur dileriz" dedi, herhalde boyle yapinca hangisine daha cok inansam diye kafam karisiveriyor, ondan.. Bunu da hep yapiyor, adama yetisemiyorum ki.. Yoksa cok inandirici aslinda, bunca insan bosuna mi inaniyor ona..:KK66:

Olay şu, bizim milletin atar gider hoşuna gidiyor ya onlara alayına isyeeean, hepsinin alırım façasını modunda beyanat veriyor, diğer taraftan da Rusya'ya kusura bakmayın tazminat neyse verelim, lütfen kızmayın mesajı veriyor.

Küçük çocukların mitinglere neden götürürler anlamıyorum.O kalabalıkta ezilme tehlikesi,WC ihtiyacı ,sıkılmaları hiç düşünülmez mi?Kız Kılıçdaroğlu'nu ciddi bulmamış galiba .Bugün kızı TV kanalları bulursa,Erdoğanla fotoğraf çekinirse hiç şaşırmam:KK53:

Küçük çocukların mitinglere neden götürürler anlamıyorum.O kalabalıkta ezilme tehlikesi,WC ihtiyacı ,sıkılmaları hiç düşünülmez mi?Kız Kılıçdaroğlu'nu ciddi bulmamış galiba .Bugün kızı TV kanalları bulursa,Erdoğanla fotoğraf çekinirse hiç şaşırmam:KK53:

Çocuğun anası babası Kılıçdaroğlu mitinginde, demek ki adama sevgileri ve saygıları var. Neden çocuklarını AKP'ye malzeme etsinler??? Kaldı ki çocuğun yaptığı hareketin bile o anda yapıldığı meçhul, abuk subuk şeylerle uğraşan bir dolu mal var ortada, çocukları kullanan. Ben çocuğun ailesi olsam videoyu yayana dava açarım.

Çocuğun anası babası Kılıçdaroğlu mitinginde, demek ki adama sevgileri ve saygıları var. Neden çocuklarını AKP'ye malzeme etsinler??? Kaldı ki çocuğun yaptığı hareketin bile o anda yapıldığı meçhul, abuk subuk şeylerle uğraşan bir dolu mal var ortada, çocukları kullanan. Ben çocuğun ailesi olsam videoyu yayana dava açarım.
Benim aklıma da belki o an yapmamış olabilir ihtimali geldi .O sözlerin üzerine yapılmamış olsa da Kemal Kılıçdaroğlu'na bakarak yapılmış .Dava açsa da birşey olur mu bilmem .Miting alanına kameraların girdiği biliniyor ceza alınır mı bilmem ama bir ebeveyn olarak can sıkıcı bir durum.

X