kulak açılması ????

fatmahatice

Üye
Kayıtlı Üye
23 Aralık 2013
124
0
34
ameliyat olalı 2 ay oldu kulaklarım açıldı artık daha fazlka açılırsa ameliyatın anlamı olmaz açılırmı daha fazla 2 ay sonrasında da yardımcı olabilirmisiniz???

@fatmahatice merhaba, kulak kıkırdağı hafızalı birşeydir ameliyat olduktan sonra kıkırdak eski haline dönmek ister kulağı zorlar kimisinde bu zorlama başarılı olur kimisinde kıkırdak yumuşaktır açılma olmaz yani açılır mı açılmaz mı bunu biz bilemeyiz o yüDen biraz daha bekleyin sonucu kendiniz görün ve şunu söylemek istiyorum kulağı kepçe olan insanlarda bu durum kişiyi çok etkilediği için küçük bir oynamayı kulak açıkdı kabul edip yeniden kepçe olduğunu düşünebiliyor belkide öyle değildir sizin psikolojiniz böyle olduğunu hissettiriyordur çevrenizdeki insanlara sorun birde görüntüsü nasıl diye iyi günler geçmiş olsun :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

ali mezdeği , emre salih üregen ve istanbulda önereceğiniz doktor

arkadaşlar bu iki doktora ameliyat olan arkadaşların durumları nasıl çok merak ediyorum,bende olmayı duşunuyorum, eski ve yeni durumları hakkında bilgi verebilirlermi? sırf bunun için uye oldum, lütfen yardımcı olur musunuz?

fatma hatice sanada çok geçmiş olsun umarım durumun iyidir..sen nerede hangi doktora olmuştun?

ali mezdeği , emre salih üregen ve istanbulda önereceğiniz doktor
arkadaşlar bu iki doktora ameliyat olan arkadaşların durumları nasıl çok merak ediyorum,bende olmayı duşunuyorum, eski ve yeni durumları hakkında bilgi verebilirlermi? sırf bunun için uye oldum, lütfen yardımcı olur musunuz?

X