Kürtaj sonrası ilk adet kahverengi lekelenme

Ya hayır hiç kırmızı kan gelmedi 12 gün sürdü sonra kesildi anlayamadım ne zaman olucam nasıl olucam
Aynı şeyi bu ay ben yaşadım canım yaklaşık 10 gün falan sürdü hep kahverengi lekelenme şeklinde ardından normal adet dönemim geldi adet gördüm. Ama bitti tamam temizim dedim 3 5 gün geçti yine kahverengi lekelenmeler oldu. Bu arada 10 günlük lekelenme de doktora gitmiştim normal dedi

Aynı şeyi bu ay ben yaşadım canım yaklaşık 10 gün falan sürdü hep kahverengi lekelenme şeklinde ardından normal adet dönemim geldi adet gördüm. Ama bitti tamam temizim dedim 3 5 gün geçti yine kahverengi lekelenmeler oldu. Bu arada 10 günlük lekelenme de doktora gitmiştim normal dedi
Ya bana da doktor aynı şeyi dedi ama o adetten sayılmıyor galiba. Anlamadım neden böyle oldu

Merhaba, bende 9 eylülde 8 haftalık bebeğimin kalbi durduğu için kürtaj oldum daha sonra rahimdeki kan pıhtılaro temizlenmediii için 28 eylülde bi daha kürtaj oldum.Normalde adet dönemi aşırı sancılı geçer aksi hiç olmadı ilaç almadan duramam ama 8 ekimde kanama başladı sıfır sancı 2 gün adet gibi kanama oldu sonra kahverengi lekeye döndü ve kahverengi lekelenme hiç bitmedi bazen çok afedersiniz aşırı kötü kokulu oluyor. İnternette araştırıyorum sürekli bazen normal bazen olmaması gerekn bi durum olduğu yazıyor ne yapmalıyım sizce bu süreç beni çok yordu hastaneye gitmek istemiyorum artık ama gitmeli miyim sizde normale döndü mü durumlar

X