Kuru eller için öneri♡

missbluezy

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2020
16
10
24
Merhaba kızlar.Genel olarak ellerim çok sert ve kuru.Bunun için tavsiye edebileceğiniz doğal bir şey yada krem var mı etkili?Şimdiden teşekkürler.:KK200::KK54::KK200:

Merhaba kızlar.Genel olarak ellerim çok sert ve kuru.Bunun için tavsiye edebileceğiniz doğal bir şey yada krem var mı etkili?Şimdiden teşekkürler.:KK200::KK54::KK200:
Banyoya ve mutfağa en varsa zeytinyağı yoksa herhangi bir yag ya da vazelin koyun her el yıkamadan sonra sürün özellikle uyumadan önce unutmayın pamuk gibi ve bakımlı elleriniz oluyo. Ben de bu durumdan çok şikayetçiyim çünkü fazla kuru bir cildim var ellerim iri. Her gün tarlada caliaiyormusum gibi bir halleri var. Ayrıca özellikle manikür için kullanılan bir krem var mixup sulpur dü sanırım. Hem tırnak etlerini purussuzlestiriyo hem tırnakları güçlendiriyor . Bu krem de benim için mucize gibi bir şeydi. Çünkü elleri kuru olanlar bilir tırnak kenarlarında şeytan tırnağı denilen şey özellikle kuru ellerde olur ve can yakıcı ve iltihaplanma olur. Bunlar da bitti. Ama dediğim gibi sıradan bir yağ istikrarlı bakımla sorununuzu çözer. Ben banyoda bebe yağı kullanıyorum. Sadece el yikamissam mixup , mutfakta yok ama yıkayınca aklimdaysa hemen gidip yağ ya da krem sürüyorum

canım siberian welness in pirinçli el kremini tavsiye ederim. müthiş bir krem fiyatı da 31 tl . ben kullanıyorum ve satıyorum

Ben ne yaparsam yapiyim olmadi pandemi sonrasi daha da beter oldu her dakika el yikamaktan bide iş yerindeki sabunlarin ne kadar kaliteli oldugunu tahmin edersiniz siz düşün artik....

X