Kuruma mi??

balbocegi34

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2020
5.098
2.804
39
İyi akşamlar kızlar; bugün transferin 5 günü. çatlatma iğnesinin 10 günü, biliyorum çok erken yaptım ama çatlatma iğnesinin de etkisi geçmişmidir diye yaptım, erken gebelik testinde hafif bir çizgi var kuruma mı iğnenin etkisi mi acaba?

Eklentiler

• IMG_20240325_190720.jpg
    IMG_20240325_190720.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 23
Belki fotoğrafta gözükmüyordur solda mi görüyorsun çizgiyi 😂 çok erken yapmışsın işte gözümüzu bozcan bizimde
Evet canım ya çok erken gerçekten iğnenin etkisi geçti mi diye merak ettim de galiba iğnenin etkisi.ahada burda 😂

Eklentiler

• IMG_20240325_200735.jpg
    IMG_20240325_200735.jpg
    49,3 KB · Görüntüleme: 20
Evet sanırım test çizgisi orda. Bekleyip mi baktın ilk 5 dk da gözüktü mu? Bir de 5. Gün embriyo transferi mi oldun? Onlar biraz daha erken sonuç alabiliyor
İlk birkaç dakikada koyulaşmaya başladı 10 dakika içinde de bu hale aldı Yok canım 3 gün embriyosu çift Emriye koyuldu. bugün 5 günüm işte hayırlısı olsun artık ya kaptırmıyorum kendimi alıştım

İlk birkaç dakikada koyulaşmaya başladı 10 dakika içinde de bu hale aldı Yok canım 3 gün embriyosu çift Emriye koyuldu. bugün 5 günüm işte hayırlısı olsun artık ya kaptırmıyorum kendimi alıştım
Kaptırmıyorum diyosun ama erkenden test yapmışsin 😂 inşallah tutunurlar. Allah'ım hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah 🙏

Sizi çok iyi anlıyorum bende o aşamalardan geçtim. Tüp bebek sürecine girene kadar neler yaşıyoruz neler. Her seferinde umutlar hep hüsran :) ama inşallah bu sefer umutlar çicek açıcak 😊 İnanmak başarmanin yarısı demişler. Olacağına inanalım 🙏
Maalesef öyle herkesin acısı kendine ağır geliyor maalesef Su akıyor ve yolunu buluyor Allah hayırlısını versin diyelim

X