Ortopedi Kuyruk kemiğim batmış herhalde çok kötüyüm

Queen

Benim hala umudum var...
Kayıtlı Üye
21 Ağustos 2009
431
10
Arkadaşlar son günlerde hiç düşmedim ama bugün öğleden sonra tam oturacakken ağrıdan oturamadım kaldım öyle:KK50:çok ağrım var oturamıyorum eğilemiyorum çok fenayım anlayacağınız..Küçükken gene düşmüştüm, kuyruk kemiğim batmış babannemgil beni kırık çıkıkçıya götürmüştü ,kadın bağırta bağırta düzeltmişti hemde 2yada 3defa böyle oldu...şimdi kimsem yok yanımda çocuklarımda var evde, ayrıca kırık çıkıkçıya gitmektende korkuyorum naparım bilemiyorum..Masaj işe yararmı acaba...Bu arada 7ay önce sol kalçamın ağrısından duramıyordum ayağımın üzerine basamıyordum,dr gittim film çekildi zamanla alınan kilolar zorlamalar..yüzünden yarım çıkık oluşmuş dr düzeltilemez bu demişti ağrı kesici ,krem verdi ve bazı cimlastik hareketleri verdi bir süre sonra geçmişti...bunla bir ilgisi varmıdır acaba başına gelenler varsa yardımcı olabilir mi?:KK43:

canım bi salak ortopedist bana kuyruk kemiğin batmış dedi ama meğer bel fıtığı varmış l5 s1 disklerinde bacağımda ağrıyordu üstelik bu arada bende gittim çıkıkçıya o salak dr öyle dedi diye bide çektirdim kuyruğu allahtan bişi olmadı yani bende fıtık var ağrı oraya vuruyor ama çok şiddetli değil allahtan bakalım ne olacak böyle bilmiyorum

canım bi salak ortopedist bana kuyruk kemiğin batmış dedi ama meğer bel fıtığı varmış l5 s1 disklerinde bacağımda ağrıyordu üstelik bu arada bende gittim çıkıkçıya o salak dr öyle dedi diye bide çektirdim kuyruğu allahtan bişi olmadı yani bende fıtık var ağrı oraya vuruyor ama çok şiddetli değil allahtan bakalım ne olacak böyle bilmiyorum
canım geçmiş olsun benin iki gündür azaldı,şimdilik gitmedim çıkıkçıdan çok utanıyorum :KK17::KK17:

allahım düşürmez kimseyi inşallah...

Ben kuyruk sokumu batmasında 3 kere doktora 3 kerede cıkıkcıya gittim hala değişmedi devam ediyor

X