Kyk yurt yedekteyim

Nisan Ayhan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
87
33
25
Merhaba aydın adnan menderes üni. kazandım bu yıl. Kyk yurdunda yedeklerdeyim, 2-3 ay sonra aydında yeni bir kız yurdu açılcak büyük ihtimalle oraya yerleşicem. Ama 2-3 ay boyunca mecburen özel yurtta kalmalıyım çoğu yurt 1 yıllık sözleşme yapıyomuş aksini kabul etmiyormuş. özel yurtta kalıp sonrasında kyk yurduna geçenler vardır mutlaka. Para ödemeye devaö ettiniz mi özel yurda?

Yedekler den girme ihtimalin çok yüksek ben KYK da çalışıyorum misafir öğrenci olarak kalmayı deneyebilirsin

Bende yedekteydim üni okurken bende 2 hafta misafir öğrenci olarak kalmıştım sonra adile geçtim. Haftalık liste çıkıyordu eskiden şimdi nasıl bilmiyorum

Merhaba aydın adnan menderes üni. kazandım bu yıl. Kyk yurdunda yedeklerdeyim, 2-3 ay sonra aydında yeni bir kız yurdu açılcak büyük ihtimalle oraya yerleşicem. Ama 2-3 ay boyunca mecburen özel yurtta kalmalıyım çoğu yurt 1 yıllık sözleşme yapıyomuş aksini kabul etmiyormuş. özel yurtta kalıp sonrasında kyk yurduna geçenler vardır mutlaka. Para ödemeye devaö ettiniz mi özel yurda?
Evet canım bende yedekte olduğum için çıkmaz dediler ve özel yurda kayıt yaptırdık 1 yıllık yarım dönem sonra KYK çıktı ve ozel yurt senetleri veremeyeceğini söyledi ödemeye devam edeceğimiz için KYK ya gitmedim yani 1 yıllık orayı ödemen kesin

X