Kyy-Episiva-Capilex

K

karameleks

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi karameleks
selam kızlarr

Şu tüy-kıl mevzusu cok canımı sıkıyor herkesin gibi.. Bu konularda öylee cok şey yazılmış kii ancak konu baslıkları altında bazen konu sapmaları oldugu için hepsini okuyamadım.. sormak istediğim birkaç sey var.. cevaplarınız için sımdiden tşk ederım..

1. Karınca yumurta yağı jilette mi alırsak yoksa Agdaylamı alırsak daha etkili?? (ben de var ama 1 kere kullandım sadece)

2. Episiva almayı düşünüyordum (bioderi yorumlarlardaki geç etkisi nedeni ile eledim) ancak capilex i ilk defa burda duydum.. KArarsız kaldım..
Koltukaltlarım ve bikini bölgem için istiyorum sadece..

Episivanın rolunu var. CApilex in kremi-jeli ve losyonu varmıs galiba. Koltukaltı ve bikini bölgesi için hangisini kullanmam gerekiyor? Bir de önerirmisiniz bunları?

Bunun dısında jiletten kurtulmak için ılık sirli agda aldım sesu'nun.. Bunu kullanan varmı, nasıldır bilmiyorum ama deniycem bakalım becerebilirsem..

Bir de avondan bahsedilmiş.. Ama avon epey ucuzmuş.. Pahalı olan her zaman daha iyidir diye düşünüyorum ama denesem mi önce bi bilemedim..

Ayrıca epilasyon aleti de istiyorum ama jiletle aldıgımdan canımın acıyacagını söylediler. NAsıl bir makine almam gerektigini de bilmiyorum bunun için.

anlayacagınızz cook kafamm karısıkkk cooookk...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…