Labioplasti, genital renk acma ve dolgu

elfknc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Şubat 2021
3
2
33
Kizlar merhaba
Bu formu aylarca okudum ve maddi sıkıntılarımı bitirip ameliyat olmaya karar verdim.Bugun 3 doktora gittim ve soylemem gerekirse kafamda biseyler oturmaya başladi.Birinci olarak burda cok ismi gecen Esra Demir ile gorustum aslinda ilgili gozukuyo ama sanirim ameliyata kadar.Tecrubesi olan arkadaslar hep bunu yazmis.Gokcen hanimla gorustum elektrikmi denir bilmiyorum uyuşmadı.En son Esra Ç.Cömert e gittim benim hoşuma giden ilgisi falan degil açık sözlülüğüydü.Benim sorunum sadece ic dudaklarin sarkmasi degil dis dudaklarin yetersiz kalmasi dolgu onerdi nasil yaparsa daha iyi durur hangi sekilde hos olmaz hepsini anlatti ve sanirim ona olacagim oyle dusunuyorum.Onumuzdeki hafta randevu alip gidecegim.

Bende Esra Cabuk Comertin hastasiyim sonuctan memnun kalanlardanim umarim sizin icinde iyi olur.Simdiden gecmis olsun.

Merhaba be
Kizlar merhaba
Bu formu aylarca okudum ve maddi sıkıntılarımı bitirip ameliyat olmaya karar verdim.Bugun 3 doktora gittim ve soylemem gerekirse kafamda biseyler oturmaya başladi.Birinci olarak burda cok ismi gecen Esra Demir ile gorustum aslinda ilgili gozukuyo ama sanirim ameliyata kadar.Tecrubesi olan arkadaslar hep bunu yazmis.Gokcen hanimla gorustum elektrikmi denir bilmiyorum uyuşmadı.En son Esra Ç.Cömert e gittim benim hoşuma giden ilgisi falan degil açık sözlülüğüydü.Benim sorunum sadece ic dudaklarin sarkmasi degil dis dudaklarin yetersiz kalmasi dolgu onerdi nasil yaparsa daha iyi durur hangi sekilde hos olmaz hepsini anlatti ve sanirim ona olacagim oyle dusunuyorum.Onumuzdeki hafta randevu alip gidecegimbenim

Merhabalar benimde aklımda esra var.olduktan sonra bilgilemdirri misiniz ve hastanede kalıcak mısınız ?

X