Labioplasti sonradi ödem

Yok valla baya muayene oldum fatura birime yönlendirildim. 7 bin 10 bin arasinda degisiyor diye fiyat verildi. Ucretsizdi ama artik degil dediler devlet sigortadan cikardi estetik diye dediler. Sehir hastanesinde sormuştum. Eger ucretsiz yapiliyorsa boyle, sikayet edecegim. resmen gidip ozelde olurum o zaman diye onca para vererek oldum :KK43:
O sizin gittiğiniz hastane söylemiş öle bilemiyorum kötü Bi durum olmuş sizin için benm doktorum çok ilgili ve anlayışıdı hiç Bi şekilde ücret ödemedim bir gece kaldım çıkışım yapılırken dahi Bi lira bile ödemedim

O sizin gittiğiniz hastane söylemiş öle bilemiyorum kötü Bi durum olmuş sizin için benm doktorum çok ilgili ve anlayışıdı hiç Bi şekilde ücret ödemedim bir gece kaldım çıkışım yapılırken dahi Bi lira bile ödemedim
Ya ne güzel sansliymissiniz. Devlet hastanelerinin kafalarina gore hizmet verdiğinin kanıtı iste. O kadar da sordum ucretsiz olan varmis diye yok mok dediler. Kredi cekip oldum ben de. Ki suan icime sinmis bile değil sonuç:KK43:

Ya ne güzel sansliymissiniz. Devlet hastanelerinin kafalarina gore hizmet verdiğinin kanıtı iste. O kadar da sordum ucretsiz olan varmis diye yok mok dediler. Kredi cekip oldum ben de. Ki suan icime sinmis bile değil sonuç:KK43:
Maalesef doktor o kadar önemli ki sonuç beni şuan bile çok mutlu ediyor ben bişey soracaktım 10 gün oldu 4 gün boyunca buz uyguladım buzla yattım diyebilirim aşırı rahatlatıyordu kaşıntı yanmayı alıyordu 4 gün adet oldum kremler kullanıyorum ödem var hala kontrolünde doktor kurşun suyu yazdı doktorum gazlı bez çabuk kuruyo iç çamaşırı döküyorum bende hala ödemden dolayı canım acıyor sizin ödemler nasıl gitti

Maalesef doktor o kadar önemli ki sonuç beni şuan bile çok mutlu ediyor ben bişey soracaktım 10 gün oldu 4 gün boyunca buz uyguladım buzla yattım diyebilirim aşırı rahatlatıyordu kaşıntı yanmayı alıyordu 4 gün adet oldum kremler kullanıyorum ödem var hala kontrolünde doktor kurşun suyu yazdı doktorum gazlı bez çabuk kuruyo iç çamaşırı döküyorum bende hala ödemden dolayı canım acıyor sizin ödemler nasıl gitti
Ben hala kurşun suyu kullanıyorum. Daha doğrusu adinin kursun suyu oldugunu bilmiyordum doktorum eczaneye hazirlatti adini araştırınca kursun suyu yaziyordu. Benim ödemim hala ic dudagin bi kısmında ve klitorisin etrafinda biraz var. Henuz tam inmis degil. Insallah inince görüntü hosuma gider. O yuzden cok erken sizin daha en azından islem üzerinden 1 ay gecmesini bekleyin o zaman net belli oluyor.

Krem vermedi. Lavabodan sonra nasil yikamayayim daha da riskli degil mi ben malesef yikadim doktorum bu konuda bisey dememisti tuvaletten sonra batikonu fisfis siseye koyup sıkarsın dedi bir de oyle yaptım. Bunlar yanlis uygulamalar mi ki
Çok yalnış yapmışsın keşke yapmasaydın ben şimdi zararını çekiyorum yaptım diye 😞😞

Ben hala kurşun suyu kullanıyorum. Daha doğrusu adinin kursun suyu oldugunu bilmiyordum doktorum eczaneye hazirlatti adini araştırınca kursun suyu yaziyordu. Benim ödemim hala ic dudagin bi kısmında ve klitorisin etrafinda biraz var. Henuz tam inmis degil. Insallah inince görüntü hosuma gider. O yuzden cok erken sizin daha en azından islem üzerinden 1 ay gecmesini bekleyin o zaman net belli oluyor.
Evet onu bana da verdi kurşun suyunu son kontrolünde dikişlerim yeni düşmeye başladı tekrar buz uygulasam faydası olur mu acaba

Evet onu bana da verdi kurşun suyunu son kontrolünde dikişlerim yeni düşmeye başladı tekrar buz uygulasam faydası olur mu acaba
Bence 1 hafta kadar uygulamak yeterli buz uyguladikca islaklik yapiyor deri kabul baglamiyor kurumuyor yani yaralar. Zamanla iniyor zaten minik minik kaliyor ödemler . Ben 1 hafta kadar uyguladim buz jellerini.

Çok yalnış yapmışsın keşke yapmasaydın ben şimdi zararını çekiyorum yaptım diye 😞😞
Ne gibi zarari oldu ki? Benim dikisler eridi yaralar kapandı. Bazi yerlerde ödem var hala cok hafif. bi de dikiş yerlerinde sertlik var o kadar olumsuz bi etkisini yaşamadım.

Merhaba bende özel bi klinikte olacağım ama sizin gittiğiniz devlet hastanesini merak ettim acaba doktor adı ve hastanenin adını söyler misiniz birde dışarıda hiç bir çıkıntı yok değil mi merak ettim açıkçası 😀

Bence 1 hafta kadar uygulamak yeterli buz uyguladikca islaklik yapiyor deri kabul baglamiyor kurumuyor yani yaralar. Zamanla iniyor zaten minik minik kaliyor ödemler . Ben 1 hafta kadar uyguladim buz jeller

Bence 1 hafta kadar uygulamak yeterli buz uyguladikca islaklik yapiyor deri kabul baglamiyor kurumuyor yani yaralar. Zamanla iniyor zaten minik minik kaliyor ödemler . Ben 1 hafta kadar uyguladim buz jellerini.
Evet haklısın verdiği kremleri fazla kullanmaya başladım eczacı bana sabah akşam demişti yeterli değilmiş 3 defa sürüyorum azaldı ama hala az bişey daha var

Kremsiz olur mu imkansız hem antibiyotik krem hemde ödem ve morluk için ismini verdiğim krem çok önemli benim 3. Günümde hiç ödem kalmamıştı günde 3 defa sürüyordum kremi ve sürekli buz.Hayır doktoruna sorabilirsin kendi idrarın antiseptiktir ve asla mikrop kapmazsın büyük tuvaletinden sonrada sadece ıslak mendille temizlemen gerekiyor duştan sonrada fönle kurutman yeterli.Bunları yaparsan emin ol geçecek ödemin ben bugün kontrole gittim 7. Günüm ve herşey normalleşti çok şükür (maşallah)batikonu bana doktorum asla önermedi o bölgeyi sürekli ıslatmış olursun hem ödem olur olabildiğince kuru tutman lazım idrarından mikrop kapmaz verdiğim antibiyotik kremi sürersen dedi kremin adı furasin doktorunada sorabilirsin benim kuzenimde oldu oda aynı benim gbi yaptı 3. Günden sonra ödem kalmadı
Kremi nereye uyguluyorsunuz dikiş üzerine mi

X