Labioplasti Sürecim

bortlenlipastam

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2021
9
2
35
Merhabalar, uzun süren araştırmalarım ve Labioplasti ameliyatı olmuş kişilerden aldığım tavsiyeler üzerine yeni normal hayatımızda bu süreci daha rahat geçireciğimi düşündüğüm için kendimi nihayet hazır hissederek doktor arayışına başladım ilk olarak arkadaşımın ameliyatını olduğu Nişantaşın'da bulunan Klinik İyilik Güzellik muayenehanesinden Dr.Bülent Arıcı için randevu aldım. Labioplasti ameliyatını olmak istiyordum çünkü yaşam kalitemi düşürüyordu, estetik olarak beni rahatsız ediyor kendime güvenimi sarsıyordu. Bülent bey tüm bunların bir saatlik bir operasyonun ardından biteceğini ve sanıldığı gibi ağrılı bir süreç olmadığını söyledi, sorduğum tüm soruları sabırla ve güler yüzle cevapladı o gün hangi doktora olmalıyım sorusuna cevap bulmuştum hatta ameliyat gününe karar verme aşamasına kadar gelmişti, aynı gün evime gidebiliyor olmak üç günlük istirahat sonrası iş hayatına dönebileceğimi duymak beni cesaretlendirmişti.
Ameliyat gününden bir gün önce gerekli testleri yaptık ve ertesi gün aç karnına hastaneye gittim doktorumun güler yüzü ve samimiyeti sayesinde içim rahattı.1,5 saatin sonunda uyanmıştım ve ince bir sızı dışında ağrım yoktu 2.günün sonunda iyi ki dediğimi hatırlıyorum, ilaçlarımı düzenli kullandım ve doktorumun sayesinde süreci çok rahat geçirdim üç haftanın sonunda tamamen iyileştim. BU ameliyatı alanında uzman deneyimli bir ekiple olmanız çok önemli, sadece ameliyat öncesinde değil sonra da hastalarını takip etmeyi bırakmıyorlar ummadığınız bir anda bir mesajla yüzünüzü güldürüyorlar. Tecrübelerime istinaden Labioplasti sürecimi paylaştım umarım yardımcı olmuştur.
Buradan Dr. Bülent Arıcı Dr. Osman Temizkan ve Klinik İyilik Güzellik ekibine teşşekkür ederim iyi ki sizleri tanımışım.

reklam reklam reklam

Neden böyle düşündünüz acaba
Neden bilmiyorum ama reklam kokusu geliyor demeyeceğim. Reklamın ta kendisi.
Forumdaki herkezin amonim olmasının amacı, herşeyi rahat yazabilmek ve endişesiz iletişim kurabilmek aslında.
Yoksa, burada kimse vajinasının şeklinden söz edemez.
Problem ise reklam amaçlı mesajlara uygun zemin hazırlaması. İnternet 20 yıldır var ve herkes bilgi kirliliğine yeterince alışık.
Kasıtlı yönlendirmeleri babanemizden 20 annemizden 10 kat daha iyi algılıyoruz. O yüzden "Neden böyle düşündünüz acaba?" diye sormayın lütfen.
Bu yazıyı 20 yıl önce yazmış olsanız havada kaparlardı, 2021 yılındayız 2000 değil.
Bu gün hiç bir işte ve hiçbir alanda 20 yıl önceki mantalite ve kafa yapısı yemez.
Sorduğunuz sorunun cevabı budur.

Uyarı için teşekkürler "bayanadanali"! Sizi desteklemek zorundaydım, çünkü reklamcılar "Karşısında "Her koyun kendi bacağından asılır" (Bunun diyer adı bireysellik.) zihniyetiyle hareket eden kullanıcılar görmeyi bekliyor.

Son düzenleme:
Neden bilmiyorum ama reklam kokusu geliyor demeyeceğim. Reklamın ta kendisi.
Forumdaki herkezin amonim olmasının amacı, herşeyi rahat yazabilmek ve endişesiz iletişim kurabilmek aslında.
Yoksa, burada kimse vajinasının şeklinden söz edemez.
Problem ise reklam amaçlı mesajlara uygun zemin hazırlaması. İnternet 20 yıldır var ve herkes bilgi kirliliğine yeterince alışık.
Kasıtlı yönlendirmeleri babanemizden 20 annemizden 10 kat daha iyi algılıyoruz. O yüzden "Neden böyle düşündünüz acaba?" diye sormayın lütfen.
Bu yazıyı 20 yıl önce yazmış olsanız havada kaparlardı, 2021 yılındayız 2000 değil.
Bu gün hiç bir işte ve hiçbir alanda 20 yıl önceki mantalite ve kafa yapısı yemez.
Sorduğunuz sorunun cevabı budur.

Uyarı için teşekkürler "bayanadanali"! Sizi desteklemek zorundaydım, çünkü reklamcılar "Karşısında "Her koyun kendi bacağından asılır" (Bunun diyer adı bireysellik.) zihniyetiyle hareket eden kullanıcılar görmeyi bekliyor.

Ne kadar güzel özetlemişsiniz,reklam yaptığım doğrudur!!! Labioplasti ameliyati sürecimde herşey o kadar iyi ilerledi ki ve ben sonuçtan o kadar memnunum ki, doktorlarımin reklamını yapmak ve bu konuda problem yaşayan herkesin faydalanmasına katkım olsun istedim sevgili doktorum Bülent Arıcı'nin reklamını yapabildiysem ne mutlu bana.

Eğer doğruysa, herkeze sizin gibi iyi sonuçlar nasib olsun. Diyeyim.

Bu arada, sunuç nasıl? (Detaya girmeyi sevmiyorum ama yinede sorayım dedim labioplasti adayı olarak.) Kararan kısımları mı kestitirdiniz, yoksa dışarıdan görünmeyecek kadar kısa mı?
("Bülent Arıcı" ile yazışıyorum hissi bir türlü kaybolmuyor nedense! Bülent hocam böğürlenli pastanın arkasında saklanmıyorsan beni affet. Gerçekten reklam yapıyorsanda beklenmedik tepki oluştuğunda iyi kıvırıyorsun. Kim bilir belkide böğürlenli pasta bir metafordur. Daha da yazmaya devam edersem bu mesaj buradan kalkar fazla yüklenmeyeyim.)
pasta.png

Eğer doğruysa, herkeze sizin gibi iyi sonuçlar nasib olsun. Diyeyim.

Bu arada, sunuç nasıl? (Detaya girmeyi sevmiyorum ama yinede sorayım dedim labioplasti adayı olarak.) Kararan kısımları mı kestitirdiniz, yoksa dışarıdan görünmeyecek kadar kısa mı?
("Bülent Arıcı" ile yazışıyorum hissi bir türlü kaybolmuyor nedense! Bülent hocam böğürlenli pastanın arkasında saklanmıyorsan beni affet. Gerçekten reklam yapıyorsanda beklenmedik tepki oluştuğunda iyi kıvırıyorsun. Kim bilir belkide böğürlenli pasta bir metafordur. Daha da yazmaya devam edersem bu mesaj buradan kalkar fazla yüklenmeyeyim. )

Amiiin Hülya. Siz de sizi mutlu edecek, iyi sonuçlar alacağınız bir hekime ulaşırsınız umarım ama yine söyleyeyim ben doktorumdan çok memnun kaldım ve şiddetle tavsiye ediyorum:super: Kendisi ilgisini eksik etmeyen ve hastasını anlayan bir hekim.. Umarım tavsiyeme uyar ve görüşüp fikrinizi yazarsınız:dua:

Ben dışarıdan görünmeyecek şekilde olsun istedim çünkü dar jean giymek neredeyse imkansızdı tanga zaten giyemiyordum iç çamaşırıma sürtünmesi canımı yakıyordu ve simetrik değildi sağ daha uzundu sol içerde kalıyordu iki dudağın eşitlenmesini istedim yani anlayacağınız önce konforum sonra estetik kaygım sebebiyle oldum bu operasyonu.
Şu an bir sıkıntım yok gayet iyiyim ödem falan kalmadı sonucu net görmek için bence 3 ay beklemek gerek.

Merhabalar, uzun süren araştırmalarım ve Labioplasti ameliyatı olmuş kişilerden aldığım tavsiyeler üzerine yeni normal hayatımızda bu süreci daha rahat geçireciğimi düşündüğüm için kendimi nihayet hazır hissederek doktor arayışına başladım ilk olarak arkadaşımın ameliyatını olduğu Nişantaşın'da bulunan Klinik İyilik Güzellik muayenehanesinden Dr.Bülent Arıcı için randevu aldım. Labioplasti ameliyatını olmak istiyordum çünkü yaşam kalitemi düşürüyordu, estetik olarak beni rahatsız ediyor kendime güvenimi sarsıyordu. Bülent bey tüm bunların bir saatlik bir operasyonun ardından biteceğini ve sanıldığı gibi ağrılı bir süreç olmadığını söyledi, sorduğum tüm soruları sabırla ve güler yüzle cevapladı o gün hangi doktora olmalıyım sorusuna cevap bulmuştum hatta ameliyat gününe karar verme aşamasına kadar gelmişti, aynı gün evime gidebiliyor olmak üç günlük istirahat sonrası iş hayatına dönebileceğimi duymak beni cesaretlendirmişti.
Ameliyat gününden bir gün önce gerekli testleri yaptık ve ertesi gün aç karnına hastaneye gittim doktorumun güler yüzü ve samimiyeti sayesinde içim rahattı.1,5 saatin sonunda uyanmıştım ve ince bir sızı dışında ağrım yoktu 2.günün sonunda iyi ki dediğimi hatırlıyorum, ilaçlarımı düzenli kullandım ve doktorumun sayesinde süreci çok rahat geçirdim üç haftanın sonunda tamamen iyileştim. BU ameliyatı alanında uzman deneyimli bir ekiple olmanız çok önemli, sadece ameliyat öncesinde değil sonra da hastalarını takip etmeyi bırakmıyorlar ummadığınız bir anda bir mesajla yüzünüzü güldürüyorlar. Tecrübelerime istinaden Labioplasti sürecimi paylaştım umarım yardımcı olmuştur.
Buradan Dr. Bülent Arıcı Dr. Osman Temizkan ve Klinik İyilik Güzellik ekibine teşşekkür ederim iyi ki sizleri tanımışım.
Reklam olduğu neden bu kadar belli ☺️

Merhaba çok geçmiş olsun....
Bu konuda inanılmaz araştırma yapmıştım.Artık uzman oldum diyebilirim:) 2 normal doğumumdan sonra çok fazla deformasyon olmustu bende idrar kaçırma problemim de vardı.Lapioplasti ameliyatını bir arkadaşım başka bir şehirde olmuş beni de olmam için ikna ediyordu.Tabi 2 cocukla şehir dışına gitmek zordu benim için. İstanbul'da araştırmalar yapmaya başladım.Sayısız doktor ile görüştüm.Tabi bu süreçte inanılmaz kafa karışıklığı yaşıyorsunuz. Dr bülent arıcı ve Dr Osman Temizkan'ın adını görünce sizin paylaşımınızda inanılmaz mutlu oldum:) Ne kadar doğru bir karar verdiğimi bir kez daha anlamış oldum. Yaklaşık 6 ay önce ameliyatımı gerçekleştirdiler. Aynı gün içerisinde taburcu olmak benim için çok önemliydi.(Malum çocuklu anne olmak:) Ameliyat sonraki iyileşme sürecim de çok hızlı oldu. Sizin aracılığınızla onlara buradan tekrar teşekkür ederim.İnanılmaz tatlılar Eeee sonrası iyilik güzellik miydi:)

X