Labioplasti ve daraltma ameliyatı öncesinde mutlaka okumalısınız!..

ipek-06

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2020
12
2
44
Merhaba arkadaslar ben 20 gün önce labioplasti ve daraltma ameliyati oldum.Bu ameliyattan once öyle cok arastirdim oyle ünlü doktorlara gittim ki verilen fiyatlar ve soylenenler kime güveneceğim herkes tuccar olmus dedirtti.sonunda insan olarak da hekim olarak da estetik zevk ve beceri olarak da güvendigim kadın dogum uzmanı op.Dr Eser Ağar 'a ameliyat olmak icin Ankara'dan istanbul'a gittim.bi kere bu sehirlerarasi yolu hic gozunuzde buyutmeyin hele ki sadece labioplasti olacaksaniz.ben daraltmayla birlikte oldugum icin bir gece yattim hastanede ertesi gun de taburcu olup ankaraya döndüm.sonucta asla geri dönüşü olmayan ve kadınlık algınızı ya yükseltecek ya da bozacak ciddi bir operasyon.
1. bi kere lokal anestezi yapicam diyen doktora gitmeyin anestezinin etkisi gecince iki taraf arasi simetri problemi yasanabiliyormus.
2.klitorise mudahale etmeyen etmek icin ayrica para isteyen bi doktora gitmeyin.cunku sadece labiumlari kucultup klitorisi kocaman birakirsa ortaya hic de estetik olmayan bi görüntü cikar. Dogal bir gorunum elde etmek icin onu da labioplastinin bi parcasi gibi gorecek etik ahlakta ve donanimda olsun sececeginiz doktor.
3.instagram fenomeni tv gazete ünlüsü diye gidip cok acayip uçuk paralar vermeyin.kaldi ki boyle bir drla da gorustum klitorisin uzerindeki kilcal damardan dolayi risk alamam damar cerrahiyla girerim ameliyata dedi .hem ünlü hem fahiş bir ucret politikasi var.ona ragmen basit bi damari risk faktoru olarak gorebildi.kanamayi durduramayacagindan suphe edebildi.Halbuki bu bahsettigim damar Eser bey icin önemsiz bi detaydi ki oyle de oldu.ne asiri kanama ne bisey hic bir sorun yasamadim ondan dolayi.
4.bu ameliyati sadece estetik olarak da degerlendirmeyin derim.kisisel hijyeniniz acisindan da buyuk konfor saglayacak bir islem oldugunu da goz onunde bulundurun.
5.yine arastirma doneminde gorustugum bi baska ünlü doktor da ekstra bi sürü kozmetik uygulama önerdi hatta paket olarak hepsini yaptirirsam daha uyguna gelecegini de ekledi ama onun paket fiyati bile piyasanin cok ustunde bi rakamdi...ha bir de Eser bey uyarmasa o paketteki o shot g shot gibi uygulamalari zayen ziyan edicekmistim.şoyle ki o uygulamalar en fazla 4-5 ay etkili olan uygulamalarken bunu oneren dr sirf ikna etmek icin 1 sene gider dedi.ustelik ameliyat sonrasi iki ay iliski yasagi varken uygulamanin yarisi bosa gidecekti.yani onceliginizle ilgili kafanizin karistirilmasina da izin vermeyin.
6.Eser bey istanbul silivri de cok bilinen ve sevilen bir doktor.anlasmali oldugu hastanede onun hastasi oldugumu duyan tum personel buyuk bir ilgi sempati ve yakinlik gosterdi.daha once de cok bilinen drlara ozel hastanede ameliyat olmuslugum var.kasteddigim sey ozel hastane olmasinin disinda bi durum.umarim anlatabilmisimdir kasreddigim seyi.Eser bey cok titiz cok dusunceli planli programli ve ilgili isini cok severek yapan koca yurekli bir insan.instagram sayfasina bi göz atarsaniz o her kucagina aldigi bebekte gözlerinin icine kadar nasil güzel güldüğünü samimiyetini görebilirsiniz.
7.ben sehir disindan giden bir hasta oldugum icin haftalik kontrolerime gidemedim ama cep tlf nu ile goruntu paylasarak sureci takip ettik.Eser bey sık sık nasıl oldugumu sordu ilgilendi sagolsunparami aldim yaptim bitti gitti degil cunku onda mesele o hastasini degil kiz kardesini annesini ameliyat etmiscesine sahip cikiyor deger veriyor size çünkü.
8.henuz 20 gun oldu ameliyat olali .ilk gunden itibaren cok acayip şişliklerim olmadi.ilk halini bile cok begendim.ilk gece biraz uykum bölündü,ilk hafta oturup kalkmada dikkat ettim cunku hem daraltma hem labioplasti birlikte oldugu icin dikisim fazlaydi tedirgin oldum ister istemez ama sadece labioplasti olucaksaniz iki gun sonra ise bile gidebilirsiniz.kimse gormese de ben kendimi cok daha guzel hissediyorum artik:) 10 yaşında bi kizim var onunkine bakip imrenirdim ne guzel diye artik benimki de o kadar dogal ve guzel oldu cok mutluyum .sadece goruntusu bile bu kadar mutlu ediyor...his kaybiyla alakali gorustugum tum doktorlar hem fikirdi his kaybi olmayacagi konusunda.ki Eser bey kapali olan klitorisimi de actigi icin cok daha guzel hislerin beni bekledigini dusunup heyecanla iliski yasagimin kalkmasini bekliyorum.
Umarim dusunen ya da daha once yaptirip hüsran yasayip duzelttirmek isteyenler icin rehberlik edecek bir yazi olmustur.sevgiyle....

Ha bir de sonradan aklima geldi.labioplasti de en guzel yontem radyofrekans o yoksa lazer .
Daraltmada da lazerle daraltma gecici bir islem 1 sene sonra basa donersiniz cerrahi daraltma kalici bir islem onu da ekleyim cunku ben bunlari hep arastirma doneminde ogrendim

Merhaba gerçekten bütün süreci detaylı bir şekilde anlatmışınız çok teşekkürler soracak pek bir şey kalmadı. Ama ben ameliyatı ne kadara olduğunuzu merak ettim , paylaşabilirseniz çok sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…