Laboquick gebelik testi reglden kaç gün önce doğru sonuç gösterir?

kgm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
1.007
544
32
Merhaba Arkadaşlar,

Her ay kendimi çok dinlerdim bu ay dinlemiyorum pek belirti de göremiyorum bu yüzden, yumurtlamadan 14 gün sonra regl olmalıyım diye hesap yapıp 16 sı bat tarihim. dün test yaptım Laboquick marka ve negatif çıktı. Bu markayı kullananlar kaç gün önce pozitifi gördü yada kaç gün önce doğruluğuna güvenmeliyim. Yardımcı olur musunuz?

Yumurtlamadan 10 gün sonra en erken çok silik cıkıyo

Testi dün yaptım, yumurtlamadan 10 gün sonraya denk geliyor. :KK43: nasip artık cuma sabah tekrarlarım, varsa çıkar yoksa yoktur zaten
Her insan bir degilki bide o var bazılarında kana geçip idrara geç geçiyor

İşte zaten kaset testin ölçmesi için en az 10 beta olması lazım
İdrara her zaman geç geçiyo
Eger adet olmazsan kan verirsin canım en garanti

İşte zaten kaset testin ölçmesi için en az 10 beta olması lazım
İdrara her zaman geç geçiyo
Eger adet olmazsan kan verirsin canım en garanti
Cuma bekliyorum adeti, eğer olmazsa cuma sabahı testi yinelerim. İnşallah olumlu sonucu görürüm ya :KK43:

Cuma bekliyorum adeti, eğer olmazsa cuma sabahı testi yinelerim. İnşallah olumlu sonucu görürüm ya :KK43:
İnşqllah canım hayırlısıyla nasip olsun
Bende Labouqick ovülasyon testi ile hamile kaldım
Bu sefer olmazsa ovülasyon testi denemeni tavsiye ederim ♥️

İnşqllah canım hayırlısıyla nasip olsun
Bende Labouqick ovülasyon testi ile hamile kaldım
Bu sefer olmazsa ovülasyon testi denemeni tavsiye ederim ♥️
Bu ay aynı şekilde bende ovulasyon testi kullandım :) ve o günleri değerlendirdim. O yüzden biraz umutluyum aslında.. Bizim nedensiz olmuyor bi de :KK43:

Bu ay aynı şekilde bende ovulasyon testi kullandım :) ve o günleri değerlendirdim. O yüzden biraz umutluyum aslında.. Bizim nedensiz olmuyor bi de :KK43:
Mesela yumurtlama günü sonrasındaki çatlama ve 3 günü değerlendiriyorsun dimi
2 günde bir birlikte olmakta önemli

Mesela yumurtlama günü sonrasındaki çatlama ve 3 günü değerlendiriyorsun dimi
2 günde bir birlikte olmakta önemli
Ya şöyle oldu perşembe akşam test çift çizgiydi, çarşamba akşam değerlendirilmişti, cuma sabahı ve cumartesi günü değerlendirildi. Yani yakalamışımdır diye düşünüyorum

Ya şöyle oldu perşembe akşam test çift çizgiydi, çarşamba akşam değerlendirilmişti, cuma sabahı ve cumartesi günü değerlendirildi. Yani yakalamışımdır diye düşünüyorum
Ay hadi inşallah canım duam seninle
Hamilelerin duası kabul olurmuş🤲🏻🥰

X