Laoplasti hudoplasti ameliyatı

tgba234

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Nisan 2024
2
0
26
Kızlar labiooplasti ve klitoris estetiği oldum ilk hafta aşırı bir şişlik ödem dikişlerde sızıntı şeklinde kanamam oldu 1 hafta sonrası kontrole gittiğimde doktor aşırı şiştiğini buz ve baskının az geldiğini işe yaramadığını daha fazla baskı uygulamam gerektiğini söyledi söylenileni yaptım ödemlerde azalma oldu fakat klitoris hala dışarıdatabi gün geçtikçe indiğini fark ediyorum ama bugün 17. Gün kaşıntım devam ediyor ve sisliklerim hala devam ediyor tekrar doktora gittiğimde buz uygulamasına devam etmem ve kuru tutmam gerektiğni söyledi kurşun suyu önerdi fakat 1200 tl gibi bir fiyat söyledi almadım ödem için krem kullanıyorum dış dudaklara buz uyggulamasına devam etmedim dikişlerime zarar verir diye 17 gün oldu çünkü kendisinin inmesini bekliyorum ama ameliyat öncesi ve sonrası fotoğraflarımdan çok memnun kaldım umarım o haline hızlı bir şekilde döner biraz tedirginim 17 gün oldu ve hala bu şekilde acaba böyle mi kalacak diye sizin süreciniz nasıldı ?

Merhaba ödemlerinizin yavaş yavaş inmesi gerekiyor ama her bünye farklıdır ödem tutan bir bünyeniz var demekki.nerede ve ne kadara oldunuz ameliyatı doktorunuz kimdi

evet sanırım benim ameliyatım 3 saat sürdü normalden fazlaydı ama çok sıkıntılıydı benim bunhn farkındaydım zaten ama şuan daha iyi gün geçtikçe iyiye gidiyor Bursada oldum 30 bin tl doktor ismi vermeyeyim şuan ayın 19 unda randevum var sonrasında size söylerim

X