Lazer Epilasyon Fiyatları

okaplan

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
7 Mart 2012
730
534
arkadaşlar merhaba,

ben bu kıl-tüy konusundan çok rahatsızım, vücudumda kıllanma çok oluyor ve ağrı eşiğim çok düşük olduğu için de ağda gibi acılı yöntemleri tercih edemiyorum.

4 ay sonra da düğünüm olacak artık en sonunda lazer epilasyon yaptırma kararı aldım.

özel sağlık sigortamın da olduğu bir sağlık grubunun hastanesini aradım ve bana 6 seans tüm vücut (yüz hariç) için 3800 TL fiyat verdiler! bu benim 2 aylık maaşımdan bile fazla... gerçi sağlık sigortam da onlardan olduğu için bir indirim yaparlarmış ama yine de çok fazla gibi geldi bana..

bu konularda hiçbir bilgim yok diyebilirim, bana yol gösterin lütfen.. İstanbul avrupa yakasında daha uygun fiyatlı ve kesinlikle güvenilir olan nereye gidebilirim? özel mesajla bilgi verin lütfen...

ben bahçelievlerde gidiyorum. istanbulda 3 şubesi olan bir yer 16 seans 2000 tl: tüm bacak, koltukaltı genital

cnm ben beşiktaş da bir tıp merkezine yaptırıyorum.2. seansımı yaptrdım memnunum diyebilirim.ilk seansta tüylerim inceldi ve seyreldi.2. seansı daha 1 hafta oldu yaptıralı .ben çok beyaz tenliyim tüylerim sakal gibi olmasada koyu.o yüzden iyi sonuç alacağımı umut ediyorum.yapan bayanda iyi durumda dedi. yarım bacak+ genital+ koltuk altı = 270 lira.
bir tanıdık yaptrmıştı onunki btti çok memnun.3 ay gibi ara ile yaptırıyorum.

cnm bence tüm vücut yaptrma derim eğer bacak üstlerinde ve kol üstlerde tüy çok yoksa.çünkü zaten ince olan kılları en iyi alet de olsa görmüo ve faydası olmuo ( alexandrate)
beyaz ten koyu kıl en uygunu alex. için.açık ten açık kıl için IPL diod vs. var ama açık tüylere en iyi cihazda olsa pek etki etmio.bende ilk başta tüm vücut düşünmüştüm.doktor muayene edio önce. gerek yok üst kolların ve üst bacaklarında zaten yok denecek kadar az faydası olmaz dedi.bence iyi niyetliydi doktor sonuçta para almak için evet yaptr da diyebilirdi.saolsun o bişi demese ben yaptrcaktım.bu yaptrdığım yerleri bitiriyim üst kollar ve bacaklardaki ayva tüyleri içinde belki iğneli lazer yaptırırım.işte böle cnm

arkadaşlar merhaba,

ben bu kıl-tüy konusundan çok rahatsızım, vücudumda kıllanma çok oluyor ve ağrı eşiğim çok düşük olduğu için de ağda gibi acılı yöntemleri tercih edemiyorum.

4 ay sonra da düğünüm olacak artık en sonunda lazer epilasyon yaptırma kararı aldım.

özel sağlık sigortamın da olduğu bir sağlık grubunun hastanesini aradım ve bana 6 seans tüm vücut (yüz hariç) için 3800 TL fiyat verdiler! bu benim 2 aylık maaşımdan bile fazla... gerçi sağlık sigortam da onlardan olduğu için bir indirim yaparlarmış ama yine de çok fazla gibi geldi bana..

bu konularda hiçbir bilgim yok diyebilirim, bana yol gösterin lütfen.. İstanbul avrupa yakasında daha uygun fiyatlı ve kesinlikle güvenilir olan nereye gidebilirim? özel mesajla bilgi verin lütfen...
canım ben şişlide gidiyorum tüm vücut bitirme garantili 1000 tl boşuna o kadar para verme normalin üzerinde o fiyat.Ben 2.seansıma gittim en son ve şu an tüylerim daha 2.seansta olmama rağmen çok az çıkmaya başladı ve diotla işlem yapıyolar

çook pahalı bence eğer istanbuldaysan sana biyer önerebilirim ümraniyede çok hijjenik ve hizmet görsellik herşey 4 4 lük denilebilcek biyer ben bugun gittim fakat tüylerim sarı ve ince oldugundan yapılamadı :KK43: ben paket satın almıştım genital bölge koltuk altı ve bikini bölgesi 35tl 6seanslık yani buda demek oluyoki komple bitene kadar.eğer bu taraflara yakınsan önerebilrim o yeri

çook pahalı bence eğer istanbuldaysan sana biyer önerebilirim ümraniyede çok hijjenik ve hizmet görsellik herşey 4 4 lük denilebilcek biyer ben bugun gittim fakat tüylerim sarı ve ince oldugundan yapılamadı :KK43: ben paket satın almıştım genital bölge koltuk altı ve bikini bölgesi 35tl 6seanslık yani buda demek oluyoki komple bitene kadar.eğer bu taraflara yakınsan önerebilrim o yeri

ümraniyede neresi acaba isim alabilirmiyim birde paketi fırsatlardanmı aldınız?

ümraniyede neresi acaba isim alabilirmiyim birde paketi fırsatlardanmı aldınız?

ümraniye çarşıda 'as lazer' evet yanlız kısa bi süreliğine böyle ama eğer yok ben tek seans gidicem paket almicam derseniz 50tlymiş.cidden güzel biyer giden bikaç arkadaşım var tavsiye üzerine gittim bende ve arkadaşımda gayet memnun canım

X