Lazer Epilasyon Lazer epilasyon sonrası tüyler

Mavibordo

Üye
Kayıtlı Üye
4 Eylül 2018
37
11
33
Herkese merhaba, ben geçen sene ekim ayında lazer epilasyona başlamıştım. Bacaklarım için robot x, genital bölge için de cynosure isimli cihazlarla işlem gördüm. 3 senans 3 kontrol olacak şekilde devam ettim, daha sonra pandemi başlayınca seanslarım yarım kaldı. 3 seansla güzel dökülmeler olmuştu ama gidemeyince geri çıktılar. Böyle olunca cihazlar içime sinmedi ve araştırma yaptım, robot x cihazının ıpl olduğunu öğrendim. Gittiğim yere gitmekten vazgeçtim, güzel bir yer arayışına girdim ama küçük bir şehirde yaşadığım için içime sinen başka yer bulamadım. Bu arada tüylerimi hep jiletle almaya devam ettim. Ama son zamanlarda tüylerim geri dökülmeye başladı sanki lazere devam ediyor gibi bazı yerlerde de tüyler baya ince çıkmaya başladı. Son lazere mart başında gitmiştim ondan sonra hiç işlem görmedi. Her jilet yaptığım da inceliyor ve boşluklar artıyor, neredeyse bıraktığım zamana döndü diyebilirim. Daha önce hiç lazer tecrübem yoktu, böyle bir şey yaşayan var mı, geçici bir süreç mi, tüyler geri artar mı acaba gittiğim merkezde devam etsem mi bu robot x ıpl mı kesin bilginiz var mı, ıpl cihaz olsa böyle etki etmezdi diye düşünüyorum ama ıpl olduğu da bir çok yerde yazıyor, buraya kadar okuyup yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.🤗

X