Lazer Epilasyon Lazer epilasyon sorunu

öncelikle hormon tetkiklerinizi yaptırın, hormonal bir probleminizin olmadığından emin olun ki lazer işe yarasın :)

ben 1 seneyi aşkın süredir diode lazere gidiyorum, ince tüylerde diode daha etkili, alex özellikle yüzdeki tüyleri kalınlaştırıyor diyorlar, yüzüme hiç yaptırmadım,ben de bana söyleyenlerin yalancısıyım :)

yapan kişiye çok bağlı her türlü lazer epilasyon. en başlarda saçma sapan taradıkları için bu kadar uzadı benim. ancak şu an çok memnunum,en başta ben de utanırdım özel bölgelerimi gösterirken ama tek uzmanla devam ederseniz daha az utanırsınız ve tüy durumunuzu daha iyi takip edersiniz birlikte.

seansa gitmeden jilet vb. ile kısaltarak gidiyorsunuz,orada kısaltma yalnızca ulaşamadığınız bir yer olursa, bir de yüze yapılıyor.

tüyleriniz kalınsa alex çok iyi sonuç verir diye düşünüyorum. tabi yaptıranlar daha iyi bilir. ancak diode bana daha acısız geliyor, 1 seans koltuk altıma alex denemiştim,oradan biliyorum. bir de diode 4 mevsim yapılabiliyor,alex öyle mi bilmiyorum,muhtemelen değildir,ancak yanılıyor olabilirim :)

utanmanıza gerek yok,böyle sorunları çözmek için açılıyor o merkezler, ihtiyacımız olmasa niye gidelim değil mi? :)

Bitis garantili olanlara gitmemeyi tercih edin demeye geldim
bu yoruma da katılıyorum. önceden tanıyıp bildiğiniz bir yer değilse dikkatli olun,eğer bitirme garantili diyorlarsa da lafta kalmasın,sözleşmeye yazdırın mutlaka ki,kanıtınız olsun.

Asla yaptırmayın derim.
Herhangi bir yeterliliği olmadığı için kaçak oluyor bu.
Çok uzun zaman önce güzellik merkezlerine yasaklandı bu cihazlar, ancak dermatologlar ve ekipleri tarafından yapılabiliyor.
Deride yanık olma ihtimali her zaman vardır, çok fazla cilt ile alakalı sorun çıkarabilir.
Ancak bir uzman yapmalı bunu, güzellik uzmanı değil elbet.

Oraya gideceğinize lumea alın, onu da kullandım ben.
Uzun sürede çıkarıyor ve acısız.
Tüm seansları atlamadan yaptığınızda senede 2,3 uygulamaya kadar düşürüyormuş.
sizi tecrübeli gördüm,izniniz olursa ben de size bir şey danışabilir miyim lumea ile ilgili? :)

sizi tecrübeli gördüm,izniniz olursa ben de size bir şey danışabilir miyim lumea ile ilgili? :)
Dediğim gibi 16 seans gittim taramayla beraber ve giden başka yöntemler kullanan arkadaşlarım da oldu.
Kıl tüy hiç sevmem, kendimde denerim duyduğum şeyi, elbette sorabilirsiniz umarım bilgi sahibiyimdir.

Alexanderite lazer poliklinik ve hastanelerde 5 seansı 3000 tl civarı diye biliyorum (istanbul da) yanlışım varsa düzeltin. Bende bir güzellik merkezine Alexandirete diye gittim ve ipl çıkmıştı 1500 ödemiştim 12 seansa ve yarım yamalak yapıp belli müddet sonra buz lazere geçmişlerdi. Kaldiki yasaklanmisti uzmanımız var demişlerdi. Uzmandan lisede güzellik okumus 20 yasinda kızcağız. Lazerde bana kalırsa kesin çözüm iğne epilasyon. Guzellik merkezlerine dikkat edin iyi araştırın. Is bulamayan genc kızları bir kac ders verip yarim yamalak maaşla doğru düzgün molasız çalıştırıyorlar. Sonra yanma olayları oluyor

X