LH Yüksek olup hamile kalanlar

elif elif 1545

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2023
51
8
25
Kızlar merhaba benim yaklaşık 7-8 aydır adetim inanılmaz düzensiz. Doktora gittim pcos dedi. Adetin üçüncü günü yapılan Hormon değerlerim
FSH:7,7
Lh: 16,1
Estradiol:68,8
Tsh: 0,94
Prolaktin: 18
Benim gibi Lh yüksek olup hem de adeti düzensiz olan biri hamile kaldı mı ? Yaklaşık 4 aydır çocuk deniyoruz biraz üzülüyorum adet göremediğim için

Bu baş belası fsh ve lh hormonu yüzünden 1 senedir hamile kalamadım psikolojim bozuldu artık her ay negatif görmekten. Doktorum bana imkansız dedi normal yolla tüp bebek yaptırmam gerektiğini söyledi onu da eşim istemiyor bir evlâdım var çok şükür diye. Kızımda sürekli kardeş istiyor eşimde istiyor ama ben üzülmeyim diye olursa olur olmazsa tüp bebek yaptırmaya gerek yok diyor. Lh hormonunu bi şekilde düşürürsünüz bence bitkisel kürler var macunlar var. Sizin fsh yüksek değilmiş hiç değilse yani tek değeri düşürmeye çalışacaksınız. Benim fsh 34 lh 27 yanı sizinkinden çok çok yuksek. Ovulasyon testi denediniz mi ? Denemediyseniz vakit kaybetmeden deneyin dedim bende 2 aydır ovulasyon testi deniyorum doktor normal yolla imkansız dediği halde hala çabalıyorum belki bi mucize olur diye. Hayit macunu kullanıyorum 2 aydır regl olmama bi kaç gün kaldı regl olunca gidip tekrar hormon testi vericem bakalım değerler ne durumda diye macun ise yaramış mi diye. Sizin korkulacak kadar kötü bi değeriniz yok canınızı sıkmayın stres yapmayın beslenmenize dikkat edin bence düşer

X