Loreal Paris Mucizevi Krem

library_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Ağustos 2018
303
366
Herkese merhaba.:KK15:
Karantina boyunca sık sık yüzümü yıkadığımdan olsa gerek,cildimde kurumalar ve kurumaya bağlı olarak sızlamalar başladı.Ben de uygun,kaliteli bir nemlendirici arayışına girdim.Sadece yüz bölgesine uygulanmasını tercih ettim.İnternette bilindik bir kozmetik sitesinden Loreal Paris Mucizevi Kremini gördüm.Sitede krem hakkında bilgiler vardı ve tam aradığım şeydi.Büyük oranda nemlendirmeyi sağlıyor ve güzelleştirdiğini iddia ediyordu.Kremi aldım fakat kutusunda +30 (yaşım 24)ibaresi olduğunu gördüm ve çok şaşırdım.Sitede asla böyle bir şey yazmıyordu çünkü."Acaba kullansam bir problem olur mu?" diye düşünüp internetten araştırdım ve benim gibi şaşıran bir çok insanın yorumunu gördüm.Kimse kremin yaş ile sınırlı olduğunu bilmiyormuş.

Soruma gelecek olursam,etkileri hakkında bir şey bulamadım ama krem sanırım iyi gelmeyeceği gibi olumsuz etkilere de yol açabilir diye düşünüyorum.Sizce ne yapmalıyım,kremi hiç kullanmadım da duruyor öyle.
Teşekkür ederim . :)
 

Ysnlyl

C🎈
Kayıtlı Üye
29 Nisan 2020
548
516
Üzerinde o ibare yazıyo çünkü içeriğinde ki yağların yüzü germe özelliği de var. Onun haricinde kolajen yada başka kırışıklık karşıtı bişey içermiyo. Bence bi zararı olmaz ama elinizdeki ürün bitince başka yaşınıza uygun ürünlerden almanızı tavsiye ederim
 

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 427 gün geçti.