Lustral ????

Youtuv

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2017
23
7
33
Arkadaşlar merhaba 12 gün oldu lustrala başlayalı . 25 mg ile başladım. 4 gün sonra 50 mg cikardim. Dünden beri kas agrilarim var. Ama değişik bir ağrı. Bacaklarımda özellikle hareketsizken daha çok hissediyorum. Böyle olmasi normal mi yaşayan var mi

Sanki kendi kendinize basladiniz gibi dusundum okurken
Lutfen bir doktora gidin
Psikolojik ilaclar kisinin kafasina gore alip dozunu arttirabilecegi bir sey degil doktor kontrolünde olmali doz artisi

Dokor yazmıştır umarım, kendi kendine ilaca başlamak çok kötü bir davranış olacaktır
Ben de hala kullanmaktayım illk başlarda olan yan etkileri ilerleyen zamanlarda bitecek emin ol kendini daha iyi hissedeceksin. Çok geçmiş olsun .

Arkadaşlar merhaba 12 gün oldu lustrala başlayalı . 25 mg ile başladım. 4 gün sonra 50 mg cikardim. Dünden beri kas agrilarim var. Ama değişik bir ağrı. Bacaklarımda özellikle hareketsizken daha çok hissediyorum. Böyle olmasi normal mi yaşayan var mi
Nasıl oldunuz

Niye cevap vermiyorsunuz özelden de yazdım size

X