Lütfen acil bakın ertesi gün hapı almali mıyım

Prenses3434

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mayıs 2022
143
20
25
Merhabalar.Yaklaşık yarım saat önce reglime tahmini 1 hafta kala nişanlımla prezervatifli ilişki yaşadık.Her ihtimale karşı prezervatif olmasına rağmen dışarı çıkıp boşalıyor.Dışarı çıkarken prezervatif içimde kaldı.Ucu zaten dışarıda olduğu için hemen çekip aldım ama zaten dediğim gibi boşalma da vajen dışında gerçekleşti.Sizce hamile kalma ihtimalim çok yüksek mıdır? Ona göre ertesi gün hapı almayı düşünüyorum.
Ha bu arada prezervatifi kontrol ettik yırtık vs var mı diye bir problem yoktu.

Ovulasyon döneminizde değilsiniz, prezervatif de yırtılmamış. Kendi kararınız ama ertesi gün hapının da inanılmaz zararı olduğunu hatırlatmak istedim. Gerçekten kaçtığını düşünüyorsanız alın.

Ovulasyon döneminizde değilsiniz, prezervatif de yırtılmamış. Kendi kararınız ama ertesi gün hapının da inanılmaz zararı olduğunu hatırlatmak istedim. Gerçekten kaçtığını düşünüyorsanız alın.
Evet çok zararlı olduğu için tereddüt ediyorum zaten yoksa direkt gidip alırdım.Sonrasında prezervatifi su ile doldurup kontrol ettik ve bosalma dışarıda gerceklesti yani aslında bi yanım boşuna zararlı ilaç alma diyor

X