Doğuma Hazırlık Lütfen bakar mısınız? 1 buçuk santim açıklık tecrübeli hanımlar bakar mısınız??

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

Bebisisteyenkiz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Mart 2020
82
34
26
Merhaba hanımlar 38 haftalık gebeyim dünkü kontrolumde doktorum 1 buçuk santim acikligim olduğunu çocuğun basinin doğum kanalına döndüğünü belki iki haftaya kalmaz çocuğun dogabilecegini soyledi. Ama işte beni anlarsınız sabirsizim şu ara bebeğimi kucağıma almak için o yüzden tecrübeli annelerden bilgi almak istiyorum. nstde sancı cikmadi ama beni hafif rahatsız eden bir bel ve kasık ağrısı var adet olacakmisim gibi rahatsız edici bir ağrı olur ya öyle. Hurma vs yememi söyledi. Dünden itibaren yemeye basladim sizce ne zaman olur doğumum böyle olup da bir iki güne bebisini kucağına alan oldu mu ? Bir de meryemana otu almayı dusunuyorum siz yaptınız mı faydalarını gördünüz mü lütfen yardımcı olun😇

Doktor öyle dediyse doğum olur açılmanız biraz daha olursa. Ben 39 haftamda kontrol diye gittm ilk o zaman alttan muayem oldu açılmam yoktu nst’te sancım baya görünüyodu ama bende bişi yoktu bide bebek iri çıkmaz denildi sezaryana alındım direk

Doktor öyle dediyse doğum olur açılmanız biraz daha olursa. Ben 39 haftamda kontrol diye gittm ilk o zaman alttan muayem oldu açılmam yoktu nst’te sancım baya görünüyodu ama bende bişi yoktu bide bebek iri çıkmaz denildi sezaryana alındım direk
Ya rabbim evladinizi bağışlasın insallahh🤲🤲 inşallah olur hayırlısıyla inşallah

X