Lütfen bakarmisiniz kanser olabilirmiyim

Zenize

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Ocak 2022
387
140
Arkadaslar merhaba
su an saat gece 5.43 ve ben uyuyamadım biraz uzun olabilir simdiden soyliyim
Benim gecen hafta yüzumde uyusma vardı gecemen bir uyusmaydi nörolojiye gittim kan idrar aldi ve beyin ve sinir cerrahisine gonderdi cunku uyusmadan once 2 defa burun kanamasi gibi ama su gibi burun akintim oldu beyin poliklinigi kapanmisti acile git dedi doktor acile gittim mr tomogrofi kan idrar aldilar kan sonucum ektedir yuksek biraz ve hepsinin cevabi kan kanserine gidiyor ertesi gun beyin poliklininigine gittim gorunurde bisey yok tekrar nörolojiye git dedi nörolojiye gittim o da lenf nodlarim oldugu için kbbye gonderdi zaten bende onceden randevu almistim cunku cogaldi ve şiştiler yarin ulturasonum var ultrasondan sonra konusuruz dedi kbb doktoru ama benim akrabamin tanidik doktoru var genel cerrah o sonuclarimi gorur gormez bu sonuclar losev kan kanseri olanlarda cikiyor acilen işini temiz yapan doktor bulsun ve gereken butun tetkikleri yapsınlar hic durmasin demis hatta ses kaydini ben dinledim hala inanamiyorum aklimda acebalar var cunku benim hep bacagim morarir durduk yere yaklasik 6 aydir ittirerek islerimi yapiyorum gunlerdir de gözümü acamiyodum halsizlikten hastada degilim bi yerim agrimiyor sizce ne yapmam lazim uyuyamiyorum zaten 1 aydir sanki ölecekmişim gibi hissediyodum doktor da onlari diyince gerildim
Buraya kadar okuyan olduysa gercekten cok teşekkür ederim 🙏🙏🙏🙏

Eklentiler

• Screenshot_20230920-211859_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230920-211859_e-Nabz.jpg
    55,9 KB · Görüntüleme: 167
  • Screenshot_20230920-211914_e-Nabz.jpg
    Screenshot_20230920-211914_e-Nabz.jpg
    52,4 KB · Görüntüleme: 165
Geçmiş olsun hiç vakit kaybetmeden gidin doktora kim bakıyorsa bölüm olarak ama olmayadabilir kesin değil sonuçlarda çok büyük fark yok 1-2 derece yüksek ya da altta çıkan sonuç çok o da farklı bi rahatsızlığa istinaden belki böyledir inşallah zaman kaybetmeden gidin iyice baksınlar

Kuzum sadece bu sonuclara bakip kanser demek yanlis olur ki banada oldu degerlerimden suphelendiler ,bacaklarimda kirmiziliklar vardi ,hastane kendi icinde beni baska bir hastaneye sevk etti ,yuzuk parmagimdan kan aldilar sonra b12 kani düsurmus dediler.
Sizi anliyorum korkutucu bir surec ama her seyin baska aciklamasi vardir belki ,nereye git dediyse oraya gidin vakit kaubetmeyin ama korkmayin zaten en kotusu olsa bile herseyin tedavisi var 🌹

Geçmiş olsun hiç vakit kaybetmeden gidin doktora kim bakıyorsa bölüm olarak ama olmayadabilir kesin değil sonuçlarda çok büyük fark yok 1-2 derece yüksek ya da altta çıkan sonuç çok o da farklı bi rahatsızlığa istinaden belki böyledir inşallah zaman kaybetmeden gidin iyice baksınlar
Araştırdım 1. Evrede kanda az yukselmeyle belli oluyormus

Kuzum sadece bu sonuclara bakip kanser demek yanlis olur ki banada oldu degerlerimden suphelendiler ,bacaklarimda kirmiziliklar vardi ,hastane kendi icinde beni baska bir hastaneye sevk etti ,yuzuk parmagimdan kan aldilar sonra b12 kani düsurmus dediler.
Sizi anliyorum korkutucu bir surec ama her seyin baska aciklamasi vardir belki ,nereye git dediyse oraya gidin vakit kaubetmeyin ama korkmayin zaten en kotusu olsa bile herseyin tedavisi var 🌹
Ben tup bebek tedavisi goruyorum 3 ay once transferim negatifle sonuclandi ve ben gunde 1 tane alinmasi gereken ilaci gunde 4 defa aldim simdi tanidik doktor da kullandigi ilac hasarda birakmis olabilir dedi

Araştırdım 1. Evrede kanda az yukselmeyle belli oluyormus
Sadece buna bakarak kanser denmez her belirtiye kanser diyen çok internette orda burda 🙏🏻 içini ferah tut güzel düşün güzel olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın ve değildir 🙏🏻

Sadece buna bakarak kanser denmez her belirtiye kanser diyen çok internette orda burda 🙏🏻 içini ferah tut güzel düşün güzel olsun inşallah güzel sonuçlar alırsın ve değildir 🙏🏻
Cok teşekkür ederim inşallah daha hayallerim var anne olacam inşallah

Allahım iyi sonuçlar almayı nasip etsin inşallah arkadaşım.

Canim bizede haber verir misin? Allah sifa versin. Insallah kotu bir sey cikmaz

Çok geçmiş olsun Allah kalıcı şifa versin tez zamanda. Cok fazla oynama olmamış ama bu oynamalar kritik öneme sahip mi bilmiyorum. Moralinizi bozmayın hemen. Yüce Allah korktuğunuzu yaşatmasın.

Esim hastanede calisiyor tanidigi prof 2 doktora sorduk gosterdik kadinlarda normal bu degerler dedi hatta biri yarin saat 8 30 da gel ilk sana bakiyim içimz rahat olsun dedi birazdan da ulturasonu gosterecem kbbye icim rahatladi yemin ederim dunden beri bi gram uyuyamadim

Esim hastanede calisiyor tanidigi prof 2 doktora sorduk gosterdik kadinlarda normal bu degerler dedi hatta biri yarin saat 8 30 da gel ilk sana bakiyim içimz rahat olsun dedi birazdan da ulturasonu gosterecem kbbye icim rahatladi yemin ederim dunden beri bi gram uyuyamadim
Hadi gözünüz aydın!

X