Lütfen bana yardım edin

Bsradlkc

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
16 Ocak 2016
25
5
Yoruldum...
Acaba bende anne olabilecekmiyim hormon testleri spermiogram testleri rahim filmi testleri hepsi tertemiz çıktı ama hala anne olamıyorum kafayı yemek üzereyim çevremdeki herkez üstüme geliyo etrafım cahil insanlarla dolu geçenlerde Halam bi cocuk bile yapmasını beceremiyorsun dedi Şakayla karışık şaşırdım sanki elimde olan bişey neler vermezdim ki şuanda hamile olmamak için 6 aydır tedavi görüyorum polikistik over yüzünden lütfen bana yardım edin çıldırmak üzereyim böyle bi hastalığı olan varmi olupta hamile kalan bu hastalığın çaresini bilen tavsiyeleri olan vs. Allah kimseyi çocuk hasretinle sinamasin düşmanimi bile :mad:

Amin Allah gönlüne göre versin tez zaman da halâ nida Allaha havale et rabbim isterse verir kimsenin elinde değil olsa zaten kimse bu kadar uğraşmaz üzülme bende evlenince 4 ay kadar hamile kalmadım benimde kaynanam gelene gidene diyordu hasta filan diye hiçbir hastalım yoktu bildiğim görüm cem şaka ile karışık söylenir di Allah sorsun

Bir yakınım sizinle benzer durumda idi. Olmuyor olmuyor deyip duruyordu. Ne zaman bunu düşünmeyi bırakıp bir kaç ay spor yaptı hemencecik oldu :)

Benim bebeğim yok akıl veremem ama stres çağımızdaki hastalıkların temel sebebi.

Çevrenizdekileri ise boşverin lafı ağızlarına tıkıştırı verin. Halanıza deyin ki maşallah sen bu işte ustasın, nasıl yaptığını söylede bende yapayım :)

Öpüyorum olacak bebeğin merak etme.

Sevgiyle kal

Ayrıca baktım internetten şimdi hamile kalan bi sürü insan var üzülme inşallah verir rabbim

Bir şey daha eklemek istiyorum: insanlar bazen ne dediğinin farkında olmuyor, laf nereye gidiyor, karşısındakinde nasıl bir iz bırakıyor bilemiyorlar. O yüzden sende her şeyi kafana takma.

Hepinize çok teşekkür ederim öyle güzel şeyler yazmışsınız ki inanin ki içim rahatladı Allah razı olsun hepinizden:KK9:

merhaba canım üzülme ve sitres yapma. bende o yolardan geçtim. 2 düşük 1 dış gebeliğim oldu. sonra eşimde varikosel saptandı ameliyat oldu. 8 yıllık evliyim Allah bağışlarsa 2 oğlum var. biri 2 yaşını geçti biri 6 aylık. inşallah seninde olacak isyan etme sakın sabırlı ol. Rabbim hayırlı zamanda hayırlı evlatlar versin sanada.

Kesinlikle stresten uzak durmalısın.aklından çocuk fikrini çıkarmalısın.ilişkiden zevk almak gerekiyor.yoksa zor olur.etrafındaki insanalardan uzak dur.rahat ol bacım..Allah bilir doğru zamanı.

Yoruldum...
Acaba bende anne olabilecekmiyim hormon testleri spermiogram testleri rahim filmi testleri hepsi tertemiz çıktı ama hala anne olamıyorum kafayı yemek üzereyim çevremdeki herkez üstüme geliyo etrafım cahil insanlarla dolu geçenlerde Halam bi cocuk bile yapmasını beceremiyorsun dedi Şakayla karışık şaşırdım sanki elimde olan bişey neler vermezdim ki şuanda hamile olmamak için 6 aydır tedavi görüyorum polikistik over yüzünden lütfen bana yardım edin çıldırmak üzereyim böyle bi hastalığı olan varmi olupta hamile kalan bu hastalığın çaresini bilen tavsiyeleri olan vs. Allah kimseyi çocuk hasretinle sinamasin düşmanimi bile :mad:
Çocuk bile yapmasını beceremiyorsun ne demektir ya... mal mı bu pazardan alıyorsun. Size bunu söyleyen bayan hiç anne olmasaymış daha iyiymiş. Evladı böyle gören bir bayansa hiç anne olmasaymış...

X