Lütfen bir bakın.

kafkasyaninozkizi

Aybalam.. 🎑
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2018
878
1.773
Merhaba kızlar ilk gebeliğim 12+1deyiz. Bu gün ilk defa aşırı bir bulantı, aşırı bel ağrısı, kasık ağrısı ve şiddetli baş ağrısıyla uyandım. Ki bu zamana kadar asla bulantı yaşamadım..Anlayacağınız bu gün bana zehir gibiydi. Bir kolejde İngilizce Öğretmeniyim işim çok ağır olduğu için işi 2 gün önce bıraktım,, çünkü yumurtalık kistim vardı 8.5 cm e kadar ulaşmıştı şuan küçülüyor şükür ama bu gün ki ağrılar neyin nesiydi daha duş aldım daha yeni gözümü açıyorum ki hala şiddetle devam ediyor. Bir gram bir şey yiyemedim. Ayağa kalkınca midem bulanıyor. :KK43: çok korkuyorum nolacak bilmiyorum. Lütfen yorumlarınızı yapın beni yalnız bırakmayın :KK43:

Canım inşallah önemli bir şey yoktur geçicidir. Keşke bir doktora gitseydin. İstersen acile git bir baksınlar ultrasonla çok ağrın varsa.

Bu haftalarda ağrı normal ama aşırı derecede olmasının sebebi kistin olabilir canım hatta bebek büyüdükçe o kist kanama halinde de gelebilir doktora görün bence en kısa zamanda

Kıyamam yaa en iiisi dr görün..inşallah sıkıntılı bir durum değildir..mide bulantısına tuzlu seyler yesen en azından bebişi düşünerek..
Sağlıkla kucagına almayı nasip etsin güzel ALlahım

Çok geçmiş olsun.
Tek tavsiyem olacak, öncelikle doktorunuz ile iletişime geçin ve durumunuzu paylaşın.
Ondan gelecek bilgi doğrultusunda hareket edin.
Ama dinlenin, bol bol uzanın dinlenin.

Teşekkür ederim mesajlar için kızlar, Aminn. Doktorum devlet hastanesinde, bende özel numarası yok malesef. Kontrolüm haftaya cuma. Gaz ağrısı gibi sonradan yok oldu. Kabızlık problemim de vardı zaten. Ama şuan binlerce kez şükür iyiyim. Sadece baş ağrısı devam ediyor, bu haftalarda genelde olurmuş, bunun için bi çözüm var mı acaba?

X