Lütfen kınayıp incitmeyin😞

İntihar edince günahından arınmaz aksine günahına affedilmez günah katarsın.. Affedilmek varken affedilmemeyi seçersen işte aklını o zaman sorgula!!
Bu da bir sınavdı bu sefer geçemedim de önüne bak..

İntihar edince günahından arınmaz aksine günahına affedilmez günah katarsın.. Affedilmek varken affedilmemeyi seçersen işte aklını o zaman sorgula!!
Bu da bir sınavdı bu sefer geçemedim de önüne bak..
Haklısınız bunları akıl edemeyecek kadar beynim durdu gerçekten😞

Çok teşekkür ederim gerçekten iyi insanların kalmasına çok sevindim ağlıyorum sevinçten.Siz, tanımadığım insan olarak benim yarama su serptiniz ya Allah da sizin yaralarınıza merhem olsun.Siz benim kusurumu küçük görüp kınamadınız ya Allah da sizin kusurlarınızı kapasın yardımcınız olsun.Yardımcı olmaya çalışan herkese bu duam.
lütfen sizi kınayan bile olsa sizden daha iyi , daha mükemmel değildir. kınamak ne haddimize
zaten belki sizin tövbeniz kabul olacak sizi kınayanların tövbesi kabul olmayacak . kim bilebilir ki. bu sizinle Allah arasında.
bi intihar konusu çok kötü bir durum. lütfen kulak ardı etmeyin, psikolojik destek alın

Güzel kardeşim, ne olur böyle şeyler için intiharı falan aklınızdan dahi geçirmeyin. Bitmiş gitmiş işte, bırakın eskide kalsın. Boş anınıza denk gelmiş, size de tecrübe olmuş, büyütecek bir şey yok. Kimseye de anlatmayın, kapatın gitsin. Siz şimdi konuya çok takıldığınız için fazla derin yaşıyorsunuz bunu, geçti gitti deseniz rahatlayacaksınız. Hayatta herşey doğru düzgün gitmiyor, herkesin hataları, pişmanlıkları var. Zamanla hafifliyor, önünüze bakın lütfen 😘

Benim rezilliğim ne olacak peki, görüntülü cinsel ilişki yaşadım tanımadığım insanlarla 😞Beni görseniz hayatta böyle bir şeye ihtimal vermezsiniz ben bile kendime inanamıyorum.Yıllarca medrese eğitimi almış aynı zamanda üniversite mezunu biriyim ama her şey yalan her şey...
Bitek medrese eğitimi almış insanlar günah işlemiyordu zaten, bizler haram işler suyuyla yikandik sanki

Benim rezilliğim ne olacak peki, görüntülü cinsel ilişki yaşadım tanımadığım insanlarla 😞Beni görseniz hayatta böyle bir şeye ihtimal vermezsiniz ben bile kendime inanamıyorum.Yıllarca medrese eğitimi almış aynı zamanda üniversite mezunu biriyim ama her şey yalan her şey...
Lutfen gunahlarinizi soylemeyîn bizi sahit tutmayin
Hepimiz insaniz beser sasariz
Bin kere gunah islesekte gene tovbe edip yola devam etmeliyiz intihar daha buyuk bir gunah yapmayin

Anlatamadım mı ben bir uygulamada tanımadığım insanlarla görüntülü cinsel ilişki yaşadım of anlatması bile ne kadar utanç verici ve kırıcı anlatamam.
Ne var ki bunda, o an öyle ihtiyaç duymuş istemiş ve devam etmişsiniz, gayet insani ve fiziksel bir durum. Ha bundan hoşnut olmadıysanız ki olmamışsınız bi daha yapmazsınız olur biter. İntihar edecek bi hata asla değil, kaldı ki yüzünüzü göstermeseydiniz ya da güvendiğiniz biriyle yapsaydınız hata bile denilmezdi.
Siz şimdi Güzel tuzlu sularla duşlar alın, dua edin meditasyon yapın her şey geride kalacak zamanla üzülmeyin bu kadar ♥️

İmtihan işte Allah yolundaki insanlara daha çok geliyor şeytan rahat bırakmıyor . Rabbim tovbenizi kabul etsin.madem medrese okumussunuz siz daha iyi bilirisniz eğer bizler hiç hata yapmayıp dosdoğru olsaydık Allah bizi yok edip hata yapacak başka kavimler yaratırmış çünkü yaradanimiz hata yapmamızı ama kendine donmemizi tövbe etmemizi kendini bulmamizı istiyor . Sizde hata yapmışıniz. Tövbe bol bol tövbe istiğfar O na yöneliş O na yakarış Ona sığınma ...

Ben eskiden dindar, abdestli namazlı bir insandım.Fakat Gaflete düşüp yalnızlık ve yaşadığım sıkıntılardan dolayı internette tanımadığım insanlarla sanal görüşme yaptım.Yaptığım görüşme müstehcendi, anladınız sanırım😔Sonrasında aşırı pişman olup derin bunalıma girdim intihara kalkıştım hayattan bağımı kestim.Ortaya çıksa mahvolurum.Bütün pis sitelere baktım ya o görüntüler paylaşılırsa diye ama hiç bir yerde bulamadım.Sorun bu ama yine de kendimi çok kötü hissediyorum kendimi dünyadan soyutladım tövbe de ettim.Allah beni affeder mi bilmiyorum ama kendimden tiksiniyorum.Ruhsal olarak kirli hissediyorum.Asla bunu yapacak insan değildim.Bu anlatılacak bir günah da değil kimseye anlatamadım küften babam yardım edin her gün intihar etmeye hazırlanıp bir şekilde vazgeçiyorum.Şimdi de aynı moddayım eğer cevap yazmazsam bilin ki hayatta değilim.
Hatasız kul olmaz ki. Hiç birimiz peygamber değiliz. Yıllarca aldığınız eğitimler vs sizi cinsel konularda meraka sürüklemiş olabilir. Çünkü etrafınızda bu konular konuşulmadıkça üstü hep kapatıldıkça insan merak ediyor. Bizim toplumumuzda taciz tecavüz olaylarının bu kadar çok olmasının sebebide bu biraz. Bir musibet bin nasihatten iyidir derler. Siz böyle kötü bi tecrübe yaşamışsınız fakat yaşadığınız şeyin kötü olduğunun farkındasınız. Tekrar etmeyi düşünmüyorsunuz, ki bin kere tövbe etsen de yine gel demişler. Siz tövbenizi duanızı edin. İçinizi rahatlatmak için ihtiyacı olana yardım edin. Allahın merhameti çok büyük. İntihar etmeniz kimseye fayda sağlamaz. Ailenize sizi sevenlere yazık.

abartsaydınız biraz. din diye baskılanıp baskılanıp en sonunda patlamışsınız alt tarafı. kaldıramayacağınız seyleri "can sıkıntısından " yapmayın bi daha

X