Lütfen kronik mantar,flora bozuk vs yalanlarına inanmayın !

Merhaba sizde de mi mantar var nasıl bir yol izlediniz
Sizin ne sikayetiniz var acaba sizi hep candida basligi altinda goruyorum bazsn özelden yazin yardimci olurum falan yaziyorsunuz hep sorular soruyorsunuz ama hiç durumunuzdan bahsetmiyorsunuz. Arastirma mi yapiyorsunuz düşünmeden edemedim.

Mantar var bende borik asit fitili kullandım iyi geldi sandım ama yine tekrarladı. İyi geldiği dönemde yazdım yardımcı olurum diye. Ama bana fayda etmediki kime yardımcı olayım. Yazmış bulundum yani. Siz ne durumdasiniz

Mantar var bende borik asit fitili kullandım iyi geldi sandım ama yine tekrarladı. İyi geldiği dönemde yazdım yardımcı olurum diye. Ama bana fayda etmediki kime yardımcı olayım. Yazmış bulundum yani. Siz ne durumdasiniz
Anladim ayni durumdayiz maalesef borik asit beni kurtarmadi cok gecmis olsun bu derdi ceken herkese

Fitili kendiniz mi hazirladiniz eczaneye mi yaptırdınız? Ne zmandir var sizde ? İlaç kullanmissinizdir. Bugün yine doktora gittim. Bilmiyorum ne olacak 😔

Tekrar gidecek misiniz doktora. Sanırım siz femoflor testide yaptırdınız. Hangi ilaçları verdiler.

Konunuzu bu saatte gördüm
Yazsam mı yazmasam mı onu da bilemedim. Şikayetlerinizi de tam bilemediğim için. Geçmeyen mantar rahatsızlığında vajene sarımsak uygulaması var fitil olarak. Ben sistit olduğumda denedim ve buldum. Ki kroniktir sistitim. Glutensizdunyacom diye bir sayfa var instagramda. Ayrıntılara oradan bir bakın yorumları okuyın aklınıza yatarsa denersiniz. Bazı doktorların da tavsiye ettiği bir yöntem. Ben de duyunca çok şaşırmıştım. Neyse çok uzattım sanırım. Size şifalar diliyorum..

Evet sanırım antibiyogram en iyisi. Kültür de bir sey cıkmayabiliyor. Trikomanas clamdiya falan bunların özel testleri varmıs onları yaptırmayı dusunuyorum. Benim de adetten sonra gecmeyen vajinal akıntım var. Sarıya dönük rengi ve iç çamaşırımda leke bırakıyor böyle tebeşir tozu gibi. Ve bu ilerledi rahim ağzında yaraya dönüştürdü. İlişkiden sonra yanma acıma hissediyorum. Enfeksiyon var eminim ve bunu kadın doğumcu cozemiyor kafasına göre bana fitil veriyo yolluyor daha beter oluyor 😞
Sanki beni anlatmışıniz,tıpkısının aynısı bendede var,bir çözüm buldunuzmu

Tekrar gidecek misiniz doktora. Sanırım siz femoflor testide yaptırdınız. Hangi ilaçları verdiler.
Test sonuclarim hep negatif candida bile cikmadi şaşilacak şey sadece az miktarda gardnerella cikti sevinsem mi uzulsem mi bilemedim cunku hala akinti devam ediyor

Test sonuclarim hep negatif candida bile cikmadi şaşilacak şey sadece az miktarda gardnerella cikti sevinsem mi uzulsem mi bilemedim cunku hala akinti devam ediyor
Nasıl bı akinti sarı mi koku var mı tahris oluyormuş hiilssi var mı vs vs ben dün gittim gerek yok öyle bir teste dedi doktor verdiğim ilaçlar gardnella ve candida için dedi bakicaz artik

Nasıl bı akinti sarı mi koku var mı tahris oluyormuş hiilssi var mı vs vs ben dün gittim gerek yok öyle bir teste dedi doktor verdiğim ilaçlar gardnella ve candida için dedi bakicaz artik
Raki beyazi sulu bir akinti kasinti yok bana da gardnerella icin ilac verdi ama bende koku yok kafayi siyiracagim

Bende de aynı akıntı hafifi koku büyük ihtimal gardnella ama internette kolay diyor tedavisi . Ama neden geçmiyor bağışıklık kazaniyor sanirim

Flagly diye bir antibiotik verdi ilk kez bugun aldim ama bu mikrop koku yapar dedi balik kokusuymus bende asla yok eksi yogurt kokuyor akintim 🙈 Cok igrenc bir benzetme oldu kusura bakmayin.Caresizlik iste

Vvs ,vulvar vestibulit yalanına inanmayın ,çünkü nöropelviologlar inanmıyor .... tamamen uydurma ameliyat , Süleyman Engin Akhanın verdiği ilaçlar zaten sinir hasarına ve sıkışmasına iyi gelen ilaçlar ... ve neden Süleyman Engin Akhanın pudendal sinir sıkışmasına inanmadığı halde pudendal sinir sıkışmasıyla ilgili videosu var ?? Kendiyle çelişiyor resmen .....
Vajinal yanmanın bir diğer önemli sebebi aşağıdaki linkte
Lutfen boyle konusma gercekten cok rahatsiz edicisin, vvs yokta ne demek ben vvsyim ve bundan cekiyorum 1 yildur. Sadece iliskide agrim var basbaya da var vvs

Kadın doğumcular beni şok etmeye devam ediyor ... 1,5 sene önce başladı vajinal yanmam... kaç kere hastanelik oldum ... bişey yok deyip gönderdikleri de oldu, mantar var dedikleri de oldu ... yalandan antibiyotik yazıp gönderdikleri de oldu .... bu hastalığı Allah bana ,hastaları yönlendireyim diye vermişti sanırım ... 50 doktora (45 i kadın doğum ) gittim... bi de çoğu Prof tu bunların ... neler neler duydum , bugün de yine bana yazan arkadaştan “mikrobun kronik,geçmeyebilir” dediklerini duydum ... gerçekten çıldırıyorum .... lütfen vajinal yanması olanlar bana yazsın ... hangi yolu izleyeceklerini yazacağım ... beni yalandan vulvar vestibulit ameliyatına bile aldı Süleyman Engin Akhan ... iyileşme yüzde 80 dedi .. kandım ameliyat oldum ... ameliyattan sonra yine ölüyordum ....
vajinal yanması olanların ilk izleyeceği yol ; mikroplarına doğru düzgün bi laboratuvarda baktırmak !!!! ANTİBİYOGRAM çok önemli ... bu tip labaratuvarlar bunu yapıyor ve en uygun antibiyotiği bularak mikrobu öldürüyor ... antibiyotiklere direnç gelişti çünkü ... gelişi güzel yazılan antibiyotik o mikrobunuzu öldürmüyor ... bana yalandan 1 sene antibiyotik içirdiler geçmemişti ... uygun antibiyotikle geçti ... eğiitim araştırma hastaneleri veya düzen veya sistem laboratuvarlarında verebilirsiniz ... dandik özel hastanelerde de çıkmıyor ... sakın oralarda boşuna yaptırmayın ...
yine geçmezse yanmanız mikrop öldükten sonra ... mikrop oraya sinir hasarı vermiş olabilir veya beyin hep orayı yanıyor olarak algılayabilir ,alışabilir .... bunu da XXXXX adlı hapla çözeceğiz ... bunlardan sonra hala yanmanız oluyorsa ,vvs ameliyatı yalanına inanmayın blokajla çözülebilir bir durum ... ya algolojiye gideceksiniz ya da nöropelvioloğa .... sorunuz olursa açıklayabilirim.... umarım iyileşirsiniz ,söylediklerim faydalı olur
Bu acıyı bilirim , iyileşirseniz lütfen benm yerime sokak hayvanlarını besleyin 🥰 sağlıklı günler ❤️
Merhaba

Yazsam mı yazmasam mı onu da bilemedim. Şikayetlerinizi de tam bilemediğim için. Geçmeyen mantar rahatsızlığında vajene sarımsak uygulaması var fitil olarak. Ben sistit olduğumda denedim ve buldum. Ki kroniktir sistitim. Glutensizdunyacom diye bir sayfa var instagramda. Ayrıntılara oradan bir bakın yorumları okuyın aklınıza yatarsa denersiniz. Bazı doktorların da tavsiye ettiği bir yöntem. Ben de duyunca çok şaşırmıştım. Neyse çok uzattım sanırım. Size şifalar diliyorum..
Sarımsak fitilinden mi bagsediyorsunuz nasıl temin ettiniz bilgi verebilir misiniz

X