lütfen okuyun arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var

selindenek

Üye
Kayıtlı Üye
25 Temmuz 2013
23
0
merhaba biraz uzun ama lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var ben 3 yıl birini sevdim dönmesini bekledim felan ama o sırada okulda karşıma biri çıktı arkadaslarım ısrar etti yeter artık x kişiyi sevdiğin çık bu çocukla belki seversin diye neyse bende kabul ettm konustuk 3 hafta felan sonra çıkmaya basladık önceleri hiic bisey hssetmydm ama deger veriş biçimi sahiplenişi beni kendine bağladı tek bi sorun vardı o benim arkdslrmla anlasydu zaten 3 tane kız arkdsm var fakat ben onun ortamına uyum sağlayamadım bi kız arkadsı vardı çok yakınlardı çocukluktan arkdslrms kız sevglmn aynı mah büyüdgü bide erkek kardsm ddgi kişiyle çkydu felan ama yakınlklarıcanımı sıkıyodu tartışıyodk ama yinede mutluyduk bi gün ben okula gtmedm ve beni hiç sormamış o kızla bahçede otryms felan bende snrlendm ayrldm sonra barstk cnkü yapamycmı anldm oda caba gösterdi baya barıstktan 1 ay sonra o ayrıldı sana olan güvenimi btrdn bi ilişkide bi kere ayrılık olnca yapamyrm ddi 2 hafta sonra ben dönmesini beklerken başasıyla basladı kızda okuldan benim gözümün önünde yapmadkları kalmadı nerdyse en son bizim şarkımız vardı bana sevgllr gününde söylemsti gtarla fln o şarkıyı facede paylasıp bzm şarkmz askm yazms kıza 4 aydr çkylr hala mutlular benm halimse berbat yardım edin sizce bana yaptığı yanına kalıcakmı böyle ?

Son düzenleme:
merhaba biraz uzun ama lütfen yorumlarınıza ihtiyacım var ben 3 yıl birini sevdim dönmesini bekledim felan ama o sırada okulda karşıma biri çıktı arkadaslarım ısrar etti yeter artık x kişiyi sevdiğin çık bu çocukla belki seversin diye neyse bende kabul ettm konustuk 3 hafta felan sonra çıkmaya basladık önceleri hiic bisey hssetmydm ama deger veriş biçimi sahiplenişi beni kendine bağladı tek bi sorun vardı o benim arkdslrmla anlasydu zaten 3 tane kız arkdsm var fakat ben onun ortamına uyum sağlayamadım bi kız arkadsı vardı çok yakınlardı çocukluktan arkdslrms kız sevglmn aynı mah büyüdgü bide erkek kardsm ddgi kişiyle çkydu felan ama yakınlklarıcanımı sıkıyodu tartışıyodk ama yinede mutluyduk bi gün ben okula gtmedm ve beni hiç sormamış o kızla bahçede otryms felan bende snrlendm ayrldm sonra barstk cnkü yapamycmı anldm oda caba gösterdi baya barıstktan 1 ay sonra o ayrıldı sana olan güvenimi btrdn bi ilişkide bi kere ayrılık olnca yapamyrm ddi 2 hafta sonra ben dönmesini beklerken başasıyla basladı kızda okuldan benim gözümün önünde yapmadkları kalmadı nerdyse en son bizim şarkımız vardı bana sevgllr gününde söylemsti gtarla fln o şarkıyı facede paylasıp bzm şarkmz askm yazms kıza 4 aydr çkylr hala mutlular benm halimse berbat yardım edin sizce bana yaptığı yanına kalıcakmı böyle ?

Kurdugun cumlelerden yasının kucuk oldugu anlasılıyor...Sana deger vermeyen bırını neden takıyorsun kı?

Son düzenleme:
18 yaşındayım. takmayım deyince olmuyor malesef gönlüne söz geçirmek zor fotoğraflarını gördükçe canım yanıyo daha fazla

sileli çok oluyo ama dayanamayıp bakıyorum 4 ay oldu tam 6 kere ayrılıp barıştılar bunların sayısını bile ezberledim artık :KK43:(

sileli çok oluyo ama dayanamayıp bakıyorum 4 ay oldu tam 6 kere ayrılıp barıştılar bunların sayısını bile ezberledim artık :KK43:(

Bır ılıskıde 1 kere ayrılık olunca bır daha yapamıyorum dıyen bırısı baskasıyla 6 kere ayrılıp nasıl barısıyor:KK53:
Bence bunu dusun ıstersen guzelım:KK34:

Bır ılıskıde 1 kere ayrılık olunca bır daha yapamıyorum dıyen bırısı baskasıyla 6 kere ayrılıp nasıl barısıyor:KK53:
Bence bunu dusun ıstersen guzelım:KK34:

işte canımı yakanda :KK43: bu sizce bu onu gercekten sevdiğini ve kolay kolay ayrılmayacaklarınımı gösteriyo lütfen biraz akıl ver bana yaşıtlarımdan deilde büyüğümden birinin aklına ihtiyacım var

işte canımı yakanda :KK43: bu sizce bu onu gercekten sevdiğini ve kolay kolay ayrılmayacaklarınımı gösteriyo lütfen biraz akıl ver bana yaşıtlarımdan deilde büyüğümden birinin aklına ihtiyacım var

Yok canım sen ıcını ferah tut onların ılıskısınden de bır cacık olmaz ...

Canım benim, kafanı bu ilişkiden uzaklaştıracak ortamlara girmeye bak. Kursa, sinemaya, konsere git. Arkadaş çevreni genişletmeye bak. Bu aşk meşk işlerini fazla ciddiye alma. Henüz çok gençsin. Daha önceki sevgilini 3 yıl kafana takman, bu çocuğu 4 aydır düşünmen sağlıklı değil. Bu huyları çok benimsemeden, karakter özelliği yapmadan kurtulmaya bak. Sevgililer, hayatımızı güzelleştiriyorsa hayatımızda kalmalı yok değilse maziye gömmeli. 18 yaşında aşk için göz yaşı döken halime rastlasam ağzını yüzünü kırardım. Meğer hayatta ne dertler varmış da haberim yokmuş. Biri beni istemiyor, sevmiyor diye kendimi üzdüğüm günleri düşününce inanasım gelmiyor. Gençsin, güzelsin, sağlıklısın, üniversitede okuyorsun. Aaah be canım, bir silkelen de bu nimetlerin tadını çıkart.

keşke imla kurallarına biraz daha uyarak yazsaydın. gözlerim bozuluyordu okurken.

daha çok küçüüksün anlaşılan boşver bu işleri.

Anladığım kadarıyla sen fazla saplanıyorsun birine. İlk ilişkinden de çıkman zor olmuş. şu aşamada bence her şeyi özgür bırakmak en iyisi. Takip etme onu. Sen de yoluna ve okuluna devam et mutlaka doğru insan karşına çıkacak. Doğruyu bulana kadar yanlış insanların ve yanlış ilişkilerin hayatında olması çok doğal. Zaten sen de yanlışlar yapıyorsun bunların arasında. Bu da doğru insana gidene kadar olgunlaşma sürecidir.

hepiniz benden büyüksünüz anlaşılan haklısınızda aslında sanırım gercekten çabuk ve gereğinden fazla baglanıyorum. Ama asıl sıkıntım aslında ben böyle acı çekerken onun o kızla mutlu olması bu canımı yakıyo bagladı bi kenara attı 15 gün sonra baskasını buldu bende bahanesi 1 kere ayrılınca yapamıyorumdu kızla 6 kere ayrılıp barıstı hala devam ediolar işte bunlar zoruma giden tarafı işin aslında :KK43:

seni çok iyi anlıyorum bende sevgilisi olan bir erkeğin yakın kız arkadaşları olmasına karşıyım hatta bu yüzden bi ilişkim bile başlamadan bitti burda konu bile açmıştım. Konuna gelecek olursak hiç üzülmene bile değmez o kişi seni sevseydi seninle olurdu sana dönerdi o kızla ilişkisinden de hayır gelmez merak etme nasıl bir tip olduğu belli hiç üzülme canım sen karşına seni gerçekten sevecek değer verecek biri mutlaka çıkar yaşımız daha küçük kimler gelir kimler geçer takma kafana :)

seni çok iyi anlıyorum bende sevgilisi olan bir erkeğin yakın kız arkadaşları olmasına karşıyım hatta bu yüzden bi ilişkim bile başlamadan bitti burda konu bile açmıştım. Konuna gelecek olursak hiç üzülmene bile değmez o kişi seni sevseydi seninle olurdu sana dönerdi o kızla ilişkisinden de hayır gelmez merak etme nasıl bir tip olduğu belli hiç üzülme canım sen karşına seni gerçekten sevecek değer verecek biri mutlaka çıkar yaşımız daha küçük kimler gelir kimler geçer takma kafana :)

beni anlayan biri çıktı sonunda :) gerçekten tesekkür ederim tek isteğim var şu kızdan ayrılsın kızda havalarda beni değilde onu seçtiği için ayrılsınlar baska bişey istemiyorum dediğin gibi canım yaşım küçük belki bi gün gercekten sevecek biri çıkar karşıma :) :)

X