Lütfen testime bakarmisiniz

Gunes0527

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Mayıs 2017
649
357
33
Merhaba adetime 9 gun var test yaptım ama bu sekilde cikti 3 dakikada cikti one step marka acaba testin kendinde boyle bisey olabilirmi ilk idrarim diildi cokda su icmistim adetlerim cok duzensiz 36 gun normal dongum ama hep geçer 10 gun 20 gun en iyi isik burda oldugu icin aspiratör ışığıyla çektim

Eklentiler

• Screenshot_20210602-143456_WhatsApp.jpg
    Screenshot_20210602-143456_WhatsApp.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 33
Merhaba adetime 9 gun var test yaptım ama bu sekilde cikti 3 dakikada cikti one step marka acaba testin kendinde boyle bisey olabilirmi ilk idrarim diildi cokda su icmistim adetlerim cok duzensiz 36 gun normal dongum ama hep geçer 10 gun 20 gun en iyi isik burda oldugu icin aspiratör ışığıyla çektim
Ben 2. Çizgiyi görür gibiyim çok silik ama , yarin bi kan testi verin bence

fazla ışık geldiği için kuruma çizgisi görünmüş olabilir 2 gün sonra ilk idrarla tekrarlayın varsa koyulaşacaktır zaten

X