LÜTFEN YARDIM!!!!

Sentrhnn

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Ocak 2020
58
39
Merhabalar öncelikle tüp bebek yöntemiyle hamile kaldım ama kalp atışını hala duyamiyorum bebekde fazla bir gelişme yok 2 hafta önce gayet net görünüyordu ama bugün kontrole gittiğimde doktor o günden bu güne gelişmiş olması lazımdı dedi kalp atışını yine duyamadık böyle birşey yaşayan var mı lütfen beni aydınlatır mısınız lütfen

En son persembe gittim 6 hafta iki günlük dedi ama bugün söylemedi doktor haftasını öncekine göre kalp atışını duymuş olmamiz lazımdı dedi hareketlilik var ama ultrosonda duyamadi sizce bebek gelismiyormu gerçekten yıkıldım yani bir hafta sonra tekrar bakalım dedi

En son persembe gittim 6 hafta iki günlük dedi ama bugün söylemedi doktor haftasını öncekine göre kalp atışını duymuş olmamiz lazımdı dedi hareketlilik var ama ultrosonda duyamadi sizce bebek gelismiyormu gerçekten yıkıldım yani bir hafta sonra tekrar bakalım dedi
Vajinal ultrason yardımıyla baktı mı doktorunuz

Benim de meleğim 3 aylıktı kalp atışı yoktu vajinal ultrasonla bakınca da yine bi şey yoktu, kürtaj olmak zorunda kaldım maalesef

Ama bundan iki hafta önce az da olsa duymuştu doktor yani ne biliyim yazacak birşey bulamadım başına biyle birşey gelen yokmu yani sonradan duyan

Ama bundan iki hafta önce az da olsa duymuştu doktor yani ne biliyim yazacak birşey bulamadım başına biyle birşey gelen yokmu yani sonradan duyan
Valla canım benim 6 haftadayken bebeğimin kalp atışı vardı 12 haftalıkken kalp atışını duyamadık maalesef

X