Maaşa zam ?

Flowergirl32

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
9 Ekim 2016
112
41
30
Merhabalar ,

Insaat sirketinde yonetici mudur olarqk calisiyorum

Buralara gelenler bilir kendi tirnaklariyla kaza kaza ne kadar zor gelindigini

Biz 2 kisiyiz yanimdaki arkadas herseyi saldi artik olmusmu olmamismi hic bir sey umrunda degil yalan dolan herseye sahiptir kendisi foyasi ortaya cikti patronlar fark etti sikistirdilar birde ustune iscilerden biriyle iliskisi olunca tamamen gozden dustu , Allah mesut etsin beni ilgilendiren konu bu degil

Ben 1 sirketi o diger sirketi yonetiyordu simdi ona karsi guven inanc kalmadigi icin herseyi bana verdiler inanin herseyi ve tekim bu haftada kendisi kendine izin vermis 1 hafta doktor raporlu biseyi olmadigi halde ..

Isler cok agir gelmeye basladi , neler yapiyorum derseniz ..

- insan kaynaklari mudurlugu

- Vise islemleri , basvuru ve takibi

- gunluk evrak isleri

- devlet basvurulari

-patronun kiracilarin evrak takibi

- ay sonu maaslar

- gunluk calisip calismama takibi

- isci kazalari

-... daha aklima gelmeyenlerde var ...

Ve bunun karsiliginda az bir miktar ..

Ben gidip konusmak baya bir extra istemek istiyorum cunku kac kisinin isini yapiyorum..

Diger arkadasin bi ayagi disarda kovdu kovacaklar , sirket aile sirketi ve benide kendilerinden bildiler cunku bu gune kadar neyse onu anlattim yalan dolan hic bisey yok isimi duzgun yaptim ne dedilerse aninda oldu oteki gibi aylarca bekletip yalanlarla kandirmadim oyalamadim kimseyi , kisacasi o orda bilgisayar basinda keyfine bakarken ben deli gibi calistim sirkete zarar verecek herseyi aninda patronlara bildirdim vs vs baska sirketten cagirdilar 3 kere ekran resmi alip patrona yolladim buyrun ismi cismi numarasi ben gitmek istemiyorum gerisini siz halledin bu kisi beni istiyor dedim , iki gun once sirket bilgisini satmam karsiligi acik cek teklif edildi patronumu aradim durumu acikladim bu hainligi yapamam al abi numarasi bu dedim sen hallet .. yani ben buyum amacim yalakalik degil yedigim kaba pislememek

Ve bunun bi karsiligi olmali bunca isin ve durustlugun diye dusunuyorum ..

Az once dedigim gibi yanimdaki arkadas gidici , onun gitmesini mi beklemem dogru extra istemek icin yoksa gitmeden mi ? Sonra akillarindaki beni kotu tanisinlar firsatci paraci bilsinler istemiyorum sadece hakkimi istiyorum , cunku sirkettemaaslari ben yaptigim icin kimin ne aldigini ve alacagini naklen goruyorum ve diyorum yani buna bu maas mi ben bu kadar yirtinirken ..

Haksizligi hissediyorum .. ama nasil ve ne zaman konusmam dogru olur sizce ?

X