Mağazalarda işe girmek istiyorum

justalittleadventure

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2021
94
-16
23
Üniversite öğrencisiyim. LC Waikiki, Defacto, Watsons, Gratis gibi yerlerde işe girmek istiyorum. İnternetten başvuruyorum şuana kadar hiç dönüş yapan olmadı. Mağazaya gidip forum doldurmak işe yarar mı? Buralarda part time çalışan var mı?
Bir yere başvuracağım, ön yazı istiyorlar. Sizce neler yazabilirim? Mağazacılıkla ilgili kesinlikle yazmalısın dediğiniz neler var?

Mağazacılık zor bir meslek 5 yıl çalışan biri olarak yorulmayı göze almanızı tavsiye ederim. Haftada 1 gün tatil bayram seyran yok özel gün yok vs
Şu an covit sebebiyle işe alım pek çok yerde yok. Bu sebeple aranmıyo olabilirsiniz.

Mağazacılık zor bir meslek 5 yıl çalışan biri olarak yorulmayı göze almanızı tavsiye ederim. Haftada 1 gün tatil bayram seyran yok özel gün yok vs
Şu an covit sebebiyle işe alım pek çok yerde yok. Bu sebeple aranmıyo olabilirsiniz.
Ben part time olarak çalışmak istiyorum. Bir program buldum öğrenciler haftada 2 gün çalışacak. Ama ön yazı istiyorlar. O ön yazıya neler yazmamı tavsiye edersiniz?

Ben part time olarak çalışmak istiyorum. Bir program buldum öğrenciler haftada 2 gün çalışacak. Ama ön yazı istiyorlar. O ön yazıya neler yazmamı tavsiye edersiniz?
Peki sigortan olacak mı ? Haftada 2 gün çalışırsan firma 2 günlük sigortanı yatırır kalan günler sigortada borç olarak karşına çıkar bunları da detaylı araştırmanı tavsiye ederim. Sigorta yoksa zaten çalışma
Mağazacılık için özellikle yazman gereken bişey yok deneyim aranıyor ama senin yok sanırım. Çalışmayı sevdiğinden takım çalışmasına yatkın olduğundan esnek saatlerde çalışabileceğinden bahsedebilirsin.

Peki sigortan olacak mı ? Haftada 2 gün çalışırsan firma 2 günlük sigortanı yatırır kalan günler sigortada borç olarak karşına çıkar bunları da detaylı araştırmanı tavsiye ederim. Sigorta yoksa zaten çalışma
Mağazacılık için özellikle yazman gereken bişey yok deneyim aranıyor ama senin yok sanırım. Çalışmayı sevdiğinden takım çalışmasına yatkın olduğundan esnek saatlerde çalışabileceğinden bahsedebilirsin.

Evet kurumsal bir yer çünkü. Satış tecrübem var ama mağazacılık tecrübem yok. Haftada 3 4 gün düşünüyorum zaten okul yok. Bi bebek mağazası çalışacağım yer. İnşallah oraya girebilirim.

Ebebek, o konu hakkında bilgim yok ama görüşmeye gidince anlatırlar. Hayırlısı olsun bakalım. Bugün ön yazımı gönderip başvuruyu tamamladım
Hayırlısı olsun ama ebebekte şu an alım yok diye biliyorum hangi şehirdesin. Arkadaşım var orda o söylemişti alım yok diye

X