Saç Rengi ve Saç Boyama mavi siyah saçlarım

hercai833

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Haziran 2010
52
2
merhaba arkadaşlar.3 ay önce saçlarımı mavi siyaha boyadım.simsiyah bir saç oldu.beyaz tenliyim simsiyah kaşlarım var.dipleri açıldı.onun üzerine koyu kahve yaptım.tabi uçları hala siyah.bugün lorealin çikolata kahvesini 6.35 aldım.önce dipleri boyadım.beklettim sonra uçları boyadım beklettim.ama sonuç hüsran dipler cok açık kahve oldu.yanlış mı boyadım acaba önce uçlar sonra mı dipler olacaktı.uçlar hala siyah.ve diplerdeki beyazlar kapanmadı.daha önce çikolata kahve boyamıiştım garnierin o kapatmıştı.lorealın boyası kapatmadı.aslında saçımın heryeri bu renk olsa güzel olacak.uçlar siyak dipler kahve sırıttı resmen.ben bu siyahlardan nefret ettim çıkmıyor.saçlarımı kestirdim yine var.saçıma ne yapıcam şimdi.öneri bekliyorum

merhaba arkadaşlar.3 ay önce saçlarımı mavi siyaha boyadım.simsiyah bir saç oldu.beyaz tenliyim simsiyah kaşlarım var.dipleri açıldı.onun üzerine koyu kahve yaptım.tabi uçları hala siyah.bugün lorealin çikolata kahvesini 6.35 aldım.önce dipleri boyadım.beklettim sonra uçları boyadım beklettim.ama sonuç hüsran dipler cok açık kahve oldu.yanlış mı boyadım acaba önce uçlar sonra mı dipler olacaktı.uçlar hala siyah.ve diplerdeki beyazlar kapanmadı.daha önce çikolata kahve boyamıiştım garnierin o kapatmıştı.lorealın boyası kapatmadı.aslında saçımın heryeri bu renk olsa güzel olacak.uçlar siyak dipler kahve sırıttı resmen.ben bu siyahlardan nefret ettim çıkmıyor.saçlarımı kestirdim yine var.saçıma ne yapıcam şimdi.öneri bekliyorum

canım siyah dönülmesi en zor renklerden biri.. bende evde denedim saçma sapan bir hal almıştı.. kuaförler siyahtan dönerken içine daha farklı birşeyler koyuyorlar toz açıcılar vs.. direk bir rengi alıp boyarsan açık yerler boyanır siyah yerler aynı kalır. ben senin yerinde olsam ilk boyamayı yani renk değiştirme işini kuaföre bırakırım. iyice araştırıp düzgün bir kuaföre giderim. sonra zaten kahve tonlarına gelince dip boyanı kendin yaparsın.. yada açacaksan renk değiştireceksen kendin evde de yapabilirsin.

Selam herkese,

Ben buğday tenliyim ama öyle bir buğday ki sarı ışıkta veya karanlıkta sarı olan tenim, güneşte bembeyaz görünüyor. Işığa göre açık sarı ve bembeyaz görünen bir tenim var :/ Yüzüm vücuduma göre daha sarı (kolay yanan ince bir tenim var) Güneşte yanmayı sevmem güneş kremleriyle korunurum :) Şu an saç rengim başak sarısı uçları daha açık sarı. Kaşlarım açık siyah, gözlerim ela ( bazen açık kahverengi görünüyor bazen kenarlarındaki ince çizgi yeşil olduğu için yeşil görünüyor.

Mavi siyahı hiç denemedim ve denemek istiyorum. Erkek arkadaşım çok yakışacağını söylüyor, ailem bu sarıyı zor tutturdun değiştirme artık diyor, fakat yaşlanınca da sarı renklere boyatmak zorunda kalacağım. (beyazlar)

Fikirlerinizi alabilir miyim? Mavi siyah tenimi daha sarı mı gösterir beyaz mı?

X