Mayıs'a odaklanmış bir gebeliğe hazırlık hikayesi :)

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
18.904
50.771
41
Sağol cano Olabilir klimasız yaşanmıyor sersem gibiyim kafam kazan şu an sen iştemisin zorlanmıyorsun dimi
Evet bugündü galiba panic bacı gelince yazar
ben işteyim canım evet ve zorlanıyorum biraz... tansiyonum düşük seyrediyor o da halsiz bırakıyor.. bizim asma kat bi de havasız çok havasız kalıyorum sık sık dışarı çıkıyorum...

cilekliturta_33

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2017
1.548
5.110
ben işteyim canım evet ve zorlanıyorum biraz... tansiyonum düşük seyrediyor o da halsiz bırakıyor.. bizim asma kat bi de havasız çok havasız kalıyorum sık sık dışarı çıkıyorum...
İyi yapıyorsun canım dikkat et ,allah kolaylık versin bende bugünlerde iş boşluğu yaşıyorum sıkıldım galiba ama yapacak bişey yok

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 384 gün geçti.

Beste78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
847
4.531
42
, B Beste78 tedavinhayırlı olsun altın 🥚 yumurtan hayırlısıyla kucagını doldursun insallah :dua: mesajlar cok birikmiş hepsini okuyamadım Baska gelişmeler varmı kızlar epeydir dogru düzgün girip okuyamadım mesajları. Hepiniz iyisinizdir yigenlerimde iyidir insallah
Sağol canım, bakalım nasıl ilerleyecek bu yeni tedavi şeklim, inşallah güzel sonuçlanır 🙏 senin de regliye az kalmış bu ayın ilk hamişi sen olursun inşallah 🐣

Beste78

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Şubat 2019
847
4.531
42
Kızlar nasılsınız ? Nasıl gidiyooo
Ben bugün 16.haftaya girmenin Şeref’ine bi güzel istifra ettim baş ağrısı kalp çarpıntısı :KK43: kaç gündür iyiydim oh geçti dedim iki gündür yumurtaya başladım ama bugün kahvaltıdan sonra gitti yediklerim :/ yarın da kontrol var bebiş iyidir inşallah 😌
Geçmiş olsun canım, maşallah 16 haftalık olmuş, yarınki randevunda çok güzel geçsin prensesinle 👼

Effective

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
463
1.236
Kızlar nasılsınız ? Nasıl gidiyooo
Ben bugün 16.haftaya girmenin Şeref’ine bi güzel istifra ettim baş ağrısı kalp çarpıntısı :KK43: kaç gündür iyiydim oh geçti dedim iki gündür yumurtaya başladım ama bugün kahvaltıdan sonra gitti yediklerim :/ yarın da kontrol var bebiş iyidir inşallah 😌
Geçmiş olsun canım

Senella

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Kasım 2017
1.917
3.835
Bu ilk denemeydi dondurulmuştu daha sonra bir yumurta toplama daha yapıldı onda da 2 embriyo oldu 3. Gün embriyosu, tutunamadılar nedense o daha uzun bir protokoldü. Ben istedim 5 e gelsin daha kolay tutunur diye.

Havuz yapıldı bir nevi yani. Diğer 3.gün embriyoları tazeydi heralde. Taze transfer ile donmus transfer arasında fark var. 3.gün ile 5.gün arasında fark var.
Çok hassas çok detayı olan ince bir iş bu iş. Aslında zamanını bekliyor nasibin. Inşallah o zaman gelmiştir benim Ve bekleyen diğer arkadaşların.

Effective

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Kasım 2018
463
1.236
Havuz yapıldı bir nevi yani. Diğer 3.gün embriyoları tazeydi heralde. Taze transfer ile donmus transfer arasında fark var. 3.gün ile 5.gün arasında fark var.
Çok hassas çok detayı olan ince bir iş bu iş. Aslında zamanını bekliyor nasibin. Inşallah o zaman gelmiştir benim Ve bekleyen diğer arkadaşların.
Onlar da dondurulmuştu ama 3 ve 5 farklıdır 5 çabuk tutunuyor. İnş tez zamanda o pozitifi görürsünüz sizler de 🙏🏻🙂

panic_attack

ignorance is bliss.
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
6 Ekim 2008
2.600
10.595
geçmiş olsun canım dikkat et kendine noldu klima falan mı dokundu acaba? geçmiştir gebelikten olan yaa.. yani öyle umut ediyoruum:)

inşallahh yarın güzel haberle gel...

aa panic_attack panic_attack de bugündü sanırımm bi 4 eylül kalmış aklımda

Yarın benim kontrol. Ben de 16.haftaya girmenin şerefini gaz sancısıyla kutladım dün gece sabaha kadar. Sancı sabah geçer gibi oluyo uyuyorum, uyandığımda sanki karın kası çalışmışım gibi kas ağrısı kalıyo geriye. Bu sefer de hareket edince ağrım oluyo. Hafiften kabızlık da başladı. Doktorumu aradım az önce gene başlayacak tüm gece kıvranacam diye tetikteyim hep. Duphalac şurup ve sinbiyotik tablet kullanmaya başla dedi. Nöbetçi eczane bakınıyom şimdi.

can09e

Guru
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2018
18.904
50.771
41
Yarın benim kontrol. Ben de 16.haftaya girmenin şerefini gaz sancısıyla kutladım dün gece sabaha kadar. Sancı sabah geçer gibi oluyo uyuyorum, uyandığımda sanki karın kası çalışmışım gibi kas ağrısı kalıyo geriye. Bu sefer de hareket edince ağrım oluyo. Hafiften kabızlık da başladı. Doktorumu aradım az önce gene başlayacak tüm gece kıvranacam diye tetikteyim hep. Duphalac şurup ve sinbiyotik tablet kullanmaya başla dedi. Nöbetçi eczane bakınıyom şimdi.
Geçmiş olsun canım yaa.. inşallah tutmasıın. Yarın alırdın ilaçlarını.: (
İnşallah yarın güzel haberlerle😘

cilekliturta_33

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
29 Mart 2017
1.548
5.110
Geçmiş olsun panikcim bide kimyon içmeyi denermisin iyi geliyor inşallah rahat bi gece geçer

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 384 gün geçti.

dennisgo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
11.544
39.342
39
Sağol canım,iğneli tedavi olmadığı için beklentimiz 1-2 yumurta inşallah altın yumurtam bu ay gelir 🍀
Sonuçta önemli olan kalitesi 1-2-5-10 fark etmiyor ki kaliteli olmadıktan sonra. 5. Güne gitsin, genetikten iyi sonuçla gelsin, bir de yaşamak için hevesli olsun adet o kadar da önemli değil :)

dennisgo

Guru
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2017
11.544
39.342
39
Geçmiş olsun canım nasıl oldun? Gaz sancısı beter bir şey umarım ilaçlar ile çözülür ve rahatlarsın