Mecburi kan bağı

Allah sizede esinizede sabir versin bunca olaya ragmen hala berabersiniz.bu aileleri anlamiyorum insan cocugunun evliligini niye bozmaya calisirki

Türkiyede nasil bilmiyorum ama Almanyada gecen bir mahkeme görüldü. Anneanne ve dede cocukla tatile gitmek icin mahkemeye basvurdu. Kiz 9 veya 11 yasinda tam hatirlamiyorum . Mahkemede onlara hak verdi.
Eger anne vefat ettiyse anneanne ve dede hak talep edebilirde bence oyle bir seydir almanyadaki olay.

Canım benim neden susuyorsun susma söyle tepkini ver sana dert olacağına ona dert olsun. Artı babaanne, dede, anneanne kişilerin torunlarını görmek gibi yasal hakkı yok anne baba isterse göstermeye bilir gitsin isterse polisle gelsin.

Canım benim neden susuyorsun susma söyle tepkini ver sana dert olacağına ona dert olsun. Artı babaanne, dede, anneanne kişilerin torunlarını görmek gibi yasal hakkı yok anne baba isterse göstermeye bilir gitsin isterse polisle gelsin.
Yok varmis arastirin hatta yakin hisimlar bile boyle bir talepte bulunurlarsa cocugun yuksek menfaati icin hak taniniyormus

Yok varmis arastirin hatta yakin hisimlar bile boyle bir talepte bulunurlarsa cocugun yuksek menfaati icin hak taniniyormus
Var sizin alkolik uyuşturucu bağımlısı yada akil hastalığı yada çocuğa eziyet falan yapmanız lazım vede kanıtlanması gerekiyor yada çocuğu terk etmeniz.

Hayir cocugun aile bagi kurabilmesi icin
Bu konu çok değişik bir konu madem uğraşacak bırak mahkemeye versin oralarda uğraşsın uğraşsın dursun. Türkiye'de anne ve babalar görmüyor çocuğunu mahkeme kararı olsa bile babaanne çok utapik korkmayın gösterin dişini.

X