MedicalPark Bahçelievler doğum yapan var mı??

gessin34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
3 Nisan 2024
6
4
29
Selam kızlar, 29 haftalık hamileyim. Doğum süreci yaklaşıyor stres artıyor. Takibim istanbul medical park bahçelievlerde yapılıyor. Doğum yapanlar varsa tecrübelerini paylaşabilir mi ? Teşekkürler

Ben medicalpark ın Silivri subesinde doğum yaptım. Çok da memnun kaldım. Subeler farklı olsa da bazı şeyleri aynıdır diye düşünüyorum… doğum sonrası fotoğraf çekimi yapılıyor. Odaya fotoğrafçı geliyor ve bebişi, eşinle seni falan aile pozları alıyor. Hem dijital teslim ediyorlar. Hem de bebişin 1 fotoğrafını kanvas tabloya çevirip üstüne isim, doğum tarihi, doğum kilosu , boyu gibi bilgilerini yazıyorlar. Çok tatlı bir anı bence ☺️
Kadın doğum katındaki bütün kapılar bebek süslü mesela. Çok tatlı bir detay bence bu ☺️
Çalışan/ çalışmayan bakmaksızın sonrasında lazım olur iş yerinde diye lazım olan belgeleri direk veriyorlar. Bunlar hepsinde rutindir diye düşünüyorum
Ben sezaryen doğum yaptım. Arkadaşım normal doğum yaptı. Lakin ikimiz de çok çok memnun kaldık. Yanımda refakatçi hiç olmasa da olurdu öyle söyleyebilirim…
Her yürümeme eşlik ettiler, emzirmelerde hep yardımcı oldular, bebeğin işitme testi vs için bebeği kendileri alıp testi yaptırıp geri getirdiler… sık sık ziyaret edip bir ihtiyacım olup olmadığını, yardım isteyip istemediğimi vs sordular. Ah bir de çalışanlar da çok tatlı dilliydi. Ben çok memnun kaldım sahsen. Umarım o şubesi de öyledir

X