Aile Planlaması Medikal kurtaj

Aile Planması nedir ? Doğum kontrol yöntemleri, gebeliği sonlandırma, kürtaj konularının işlendiği bölüm.
Ben ankara dr sami ulus kadın ve çocuk hastanesınde yaptırdım cnm.Sonuclarımız temiz geldi😇neden düşük oldu bilemiyorum ama bendede prolaktın hormonu yüksekliği vardı ama bu sekıldede dogum yapan bırcok kişi var.Ama genel anlamda bebekte kromozom anormalidi veyada genetık olarak annesı düşük yapanlar düşük yapanılıyor dedi doktor
Merhaba sizde kürtaj oldunuz sorum olacakti

Bende kürtaj oldum Nisan'da kontrole gittim enfesiyon dediler bidaha olurmu yine korkuyorum genetik test yapmıyoruz 3kurtaj sonrası yapıyorlarmış. Nasıl bir yol izlemem lazim
Enfeksyıyonu vajınal muaynedemi anladılar canm ultrasonla?Canım bir tane düşük oldu diceksin 1 tanede evde test yaptım 2-3tane kan vermeye gıttım kanda gorunmedi kimyasal gebelik yasamısım diceksin mecburen.Ve kendin diceksin ben genetik testi yaptırmak istiorum zor hamıle kalıorum die yönlendirme yapmalarını isteyeceksın😇yada onlar der direkt git genetik bölümüne sıra al diye .

Enfeksyıyonu vajınal muaynedemi anladılar canm ultrasonla?Canım bir tane düşük oldu diceksin 1 tanede evde test yaptım 2-3tane kan vermeye gıttım kanda gorunmedi kimyasal gebelik yasamısım diceksin mecburen.Ve kendin diceksin ben genetik testi yaptırmak istiorum zor hamıle kalıorum die yönlendirme yapmalarını isteyeceksın😇yada onlar der direkt git genetik bölümüne sıra al diye .
Teşekkür ederim Kuzucum çok patoloji rapruda enfesiyon çıkmış o yüzden kalbi durmuş neden oluyor sizce ben anlamadım. Kafam çok karışık

X