Medline Dr feza ile tüp Bebek

Burda değilsiniz sanırım sonucunuz insallh olumludur ...
Merhaba, diğer adresime giriş yapamıyorum nedense bu yüzden yeni kayıt yaptım. Sonucum çok şükür olumlu, kalp atışını duymak için bekliyorum, inşallah haftaya kalp atisimizi da duyarsak rahatlayacagim 😊

Merhaba😊 bebde 2 tüp bebek sürecinden gectım bırı negatıf bırı kımyasal oldu. Şimdi de doktor degıstırıp degıstırmemede kararsızım. Çikolata kistim var 10 cm e yakındı 5 cm düştğ aslında doktorum da amelıyat önerıp kestırıp atmadan ilaç tedavısıyle düşürdü. Fakst ıkı olumsuz sonuctan sonra suan kararsızım aynı doktorla devam edıp etmemekte. Dr feza nasıl? İzlenimlerinız nasıl? Bı soru soracagınız zaman hemsırelerle mı irtibata gecıyorsunuz yoksa doktorla ıletısıme gecmek kolay mı? 😢
Ben doktorumdan çok memnun kaldım açıkçası, birsey soracağınz zaman hemşiresi ile iletişime geçiyorsunuz fakat kendisi de doktorun söylediklerini iletiyor zaten. Bi görüşün isterseniz, aklınızda ki soruları ancak bu şekilde netlestirirsiniz

Merhaba, diğer adresime giriş yapamıyorum nedense bu yüzden yeni kayıt yaptım. Sonucum çok şükür olumlu, kalp atışını duymak için bekliyorum, inşallah haftaya kalp atisimizi da duyarsak rahatlayacagim 😊
Çok sevindim insallh darısı kalp atışını duymaya

Maalesef kese oluşmuş, büyümüş ama bebeği göremediler kesenin içinde. Bos gebelik geciriyormusum.
Herşeyin Hayırlısı olsun cani i sıkma vardır bundada bir hayır .bu süreç nasıl.ilerlicek hoca ne diyor .kendini üzme senin bebisin zamanı var demkki şuan hazır değil 🙏

X