Mehmet Akgüne dudak dolgusu

Son Edebiyat

Yolunda gitmeyen şey imtihanındır
Kayıtlı Üye
5 Mart 2015
658
444
35
Kızlar merhaba ben mehmet akgüne dudak dolgusu yaptırmak istiyorum var mı aranızda yaptıran memnun olan olmayan fikirlerinize çok ihtiyacım var

Ben yaptirdim canim sorun varsa cevaplayabilirim

Merhaba çok şükür birini buldum memnun kaldınız mı her şeyden önce doğal oldu mu kaç cc ve hangi tip dolgu yapıldı dudaklarınız ince miydi çok .morarma şişlik durumları nasıldı fiyat konusunda da isterseniz özelden yazabilirsiniz çokk soru sordum ama cevaplarsanız çok sevineceğim çok endişeliyim dolgu yaptırıp yaptırmamakta mazur görün

Merhaba ben 2 gün önce yaptırdım ankarada bir çok yeri araştırdım çoğu yer ile telefon ile irtibat kurup hem kullanılan malzemeleri hem muayenehane konumlarını ve şartlarını hem fiyatlarını ince ayrintintisina kadar sordum son olarak mehet akgun beyefendinin Clinic ine gittim hastane şartlarında yapıyor çok çok temiz ve Nezih bir yer doktor hem mesleki anlamda çok başarılı işinin uzmanı hem hastasi ile dialogu çok iyi ben iyiki yaptırmısim diyorum ilk kez yaptırdım ve cevremden de çok olumlu tepkiler aldım

Kızlar merhaba ben mehmet akgüne dudak dolgusu yaptırmak istiyorum var mı aranızda yaptıran memnun olan olmayan fikirlerinize çok ihtiyacım var
Bende Mehmet Akgun beye 4 bolge dolgu calismasi yaptirdim malesef memnun kalmadim. Album bolumunde resimlerim mevcut. Burdan da gonderiyorum. Memnun kalanlardan resim rica edebilir miyim. Cunku burda cok fazla reklamlar donuyor. Bende burda ki yorumlardan yola cikarak cok pahali birseye benzemeyen dolguya maruz kaldim

Eklentiler

• 20150828_111901-1.jpg
    20150828_111901-1.jpg
    67 KB · Görüntüleme: 78
X