Meme altı dikişi akıntı fotolu

Beni uyutacaklarmış, çünkü protez de çıkartılıp temizlenicek, içerde de enfeksiyon temizlenecek, tekrar protez takılacak. Tek sağ meme. Eğer bu kadar açılmasaydı, pansumanla kurusaydı sadece dikeceklerdi . Ama benim kurumadı, yarık oldu şu an :KK43:
Aa sizin protez vardı anladım benimki meme küçültme olduğu için galiba ameliyat olmadım lokal anestezi ile dikti Allah yardımcınız olsun

Aa sizin protez vardı anladım benimki meme küçültme olduğu için galiba ameliyat olmadım lokal anestezi ile dikti Allah yardımcınız olsun
benım 3 hafta ama kapanma yokta sizce ıkıncı ameliyat gerektırır mı

Eklentiler

• 9C2DD4D1-4309-4FB1-9499-390749672CD3.jpeg
    9C2DD4D1-4309-4FB1-9499-390749672CD3.jpeg
    112,7 KB · Görüntüleme: 55
benım 3 hafta ama kapanma yokta sizce ıkıncı ameliyat gerektırır mı
Doktorunla mutlaka görüş benim doktorum pansumanla kapatalım dedi 3 gün gittim ıslak pansuman yaptı ilaç sürdü baktı çok yavaş iyileşiyor açık yara hemde iz kalacak hemen dikelim dedi benim bundan büyüktü açılan yer

Doktorunla mutlaka görüş benim doktorum pansumanla kapatalım dedi 3 gün gittim ıslak pansuman yaptı ilaç sürdü baktı çok yavaş iyileşiyor açık yara hemde iz kalacak hemen dikelim dedi benim bundan büyüktü açılan yer
benım doktor inatla iyileşecek diyor krem sürmeye devam et dedi

fotograf atma şansınız var mı acılmıs hali

Konu sahibi siz de iyi misiniz, dikişler iyileşti mi?

Ben dün tekrar ameliyat oldum. Sağ meme protezi çıkarıldı, içersi de protez de temizlendi, tekrar konuldu. Sağda tek dren var şimdi. Yağ nekrozuymuş benim sorun. Vücut kendi üretirmiş. Baska ameliyatlarda da olabiliyor dedi. İnşallah son olur.

X