Meme ameliyat 2. Günümde hastane odasından yazıyor, sorusu olanları alayım

Nesselbase

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Mayıs 2022
5
1
39
Bugün hastanede 2. Günüm birazdan çıkıcam, sürecimi anlatmamı isteyen yada sorusu olan olursa yardımcı olmaya çalışayım

Çok ağrınız oldu mu ne ameliyatı yaptırdınız hangi doktor? Bir de ücreti nasıl :) teşekkür ederim şimdiden

Meme büyütme yaptırdım doktorum İhsan Türkmen çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor, ağrım oldu ama beklediğiö kadar değil, Acıbadem'de oldu ameliyatım
Fiyatı ne kadardı? Kas üstü mü kas altı mı? Ve tabii hayırlı uğurlu olsun.

Teşekkür ederim kas altı 375cc yuvarlak oldu , ağrı sızı 4 gün oluyor sonra hiç kalmıyor, taş gibi olduğu için şuan bişeye benzemiyorlar, bakalım nası olucak sonuç, fiyat doktorun adını yazın çıkan numaradan alabilirsiniz

Meme büyütme yaptırdım doktorum İhsan Türkmen çok memnun kaldım çok ilgili bir doktor, ağrım oldu ama beklediğiö kadar değil, Acıbadem'de oldu ameliyatım
Merhabalar, ben de ihsan türkmen e ameliyat olmak istiyorum senelerdir takip ediyorum kendisini . şu an ne durumda acaba memeleriniz memnun musunuz sonuçtan beklentilerinizi karşıladı mı ben ameliyat sürecinden öte ihsan bey hakkında düşüncelerinizi ve çıkan sonuçtan memnuniyetinizle alakalı daha detaylı bilgi almak istiyorum . cevap verirseniz çok mutlu olurum teşekkür ederim şimdiden

X