Meme büyütme Onur Egemen, Guray Yeşiladalı

Merhabalar,
Bende damla istememe rağmen,derim ince olduğu için yuvarlak protezde ısrar ediyor doktor. Ne kadar süre sonra doğallaşmaya başladı sizin?
Doktorların yuvarlak ısrarını anlayamıyorum ben de. Sanırım damlayı koyması biraz zor, hangi doktora gittiysem yuvarlak kullanıyoruz en çok dedi. Dönme riski de yok vs vs.
ama damla kesinlikle çok güzel duruyor

Selam, ben 2019’da Güray Yeşiladalıya meme büyütme ameliyatı oldum. Yuvarlak, kas alti uygulama yapildi... Malesef hiç memnun kalmadım, memelerim birbirinden oldukça uzak ve neredeyse koltukaltlarına doğru yerleştirilmiş durumdaydı; hatta uzanma konumunda daha da yanlara düşüyorlardı... kısacası hiç estetik bir sonuç alamadım.. gunluk hayatta da kol hareketlerimi kisitlayan berbat bir sonuc oldu..kendisine kontrol randevularımda da mutsuzluğumu dile getirmiş olmama ragmen yapılabilecek birşey olmadığını söyledi. Çözüm arayışım ve mutsuzluğum uzun süredir devam ediyordu, pek çok doktora gittim. hepsi ceplerin çok yanlara acıldıgını, tamirinin zahmetli ve zor oldugunu söyledi. Bir kısmı bu zor ameliyata bulaşmak bile istemedi, bir kısmı cok yüksek fiyatlar verdi.. uzun arayışın ardından yardımcı olabileceğini söyleyen bir hekim bulmayı başardım; gecen hafta revizyon ameliyatı oldum. Henüz bantların hepsi çıkmadı, sonucu görünce tekrar paylaşırım. Güray bey insan olarak çok tatlı, şeker biri, ama ben yaptığı ameliyattan hiç memnun kalmadığımı üzülerek söylemek zorundayım
Merhaba.. Durumunuzu merak ettim? Sonrasında nasıl oldu memeniz? Revizyondan sonra düzeldi mi?

Selam, uzun suredirburaya ugramamisim :))
Revizyon sonrasi memelerim gayet guzel oldu, olmalari gereken yere geldiler boyut ve sekil olarak da cok guzeller 🥰🥰🥰
Ilgilenen herkese tesekkurler. Revizyonumu gerceklestirdn doktor Cem Payasli’ydi. Emin olmadan ismini paylasmak istememistim onceden..
Meme konusunda gonul rahatligiyla tavsiye ederim. Kisi olarak da cok tatli biri. Ameliyat olali 1 seneyi gecti hala kontrollerimi yapiyor ve memnun olup olmadigimi takip ediyor..

X