Meme Dikleştirme Doktor Önerisi

Odana

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Aralık 2020
4
0
22
Merhabalar herkese, ben meme dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum ama doktor bulmakta zorlanıyorum. Ayşegül Sivri'yi düşünmüştüm ilk önce ama bazı insanların memnun kalmadığını okudum o yüzden başka doktor arıyorum. Meme dikleştirme yaptırmış olanlardan İstanbul'dan bir doktor önerisi alabilir miyim? Kime yaptırdınız, nasıl oldu, memnun musunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim kime güveneceğimi şaşırdım ameliyat olanlar kendi tecrübelerini anlatabilir mi?

Merhabalar herkese, ben meme dikleştirme ameliyatı olmak istiyorum ama doktor bulmakta zorlanıyorum. Ayşegül Sivri'yi düşünmüştüm ilk önce ama bazı insanların memnun kalmadığını okudum o yüzden başka doktor arıyorum. Meme dikleştirme yaptırmış olanlardan İstanbul'dan bir doktor önerisi alabilir miyim? Kime yaptırdınız, nasıl oldu, memnun musunuz? Yardımcı olursanız çok sevinirim kime güveneceğimi şaşırdım ameliyat olanlar kendi tecrübelerini anlatabilir mi?
Merhaba İstanbul da Op Dr Resit Burak Kayan 👍 5 yıl önce göğüs büyütme yaptırdım kas üstü kacgun hareket ederken zorlandim ameliyatim çok başarılı geçti şuana kadar herhangi bir sorun yaşamadım.ve bir arkadaşım da göğüs toparlama ve silikon Altuğhan Cahit Vural da ameliyat oldu göğsünde dikişte açıldi sorun oldu ancak arkadaşımın dikkatsizliğinden tavsiyelere pek uymadigdan oldu.Ama ameliyat kas altı olmasına rağmen sıfır ağrı çok iyi iyileşme sureci yasadi💜☘️💜 Naçizane tavsiyem araştırma yaparken her Dr un daha ziyade uzmaslastigi alan oluyor.Yani burun ameliyatı iyi göğüs kötü olabiliyor .Göğüs konusunda uzman ağırlıkla bu ameliyati yapan Dr lari araştır ve mutlaka hastalarına ulaşıp mutlaka gerçek yorumları ogrenin lütfen💜☘️💜

Ben İhsan Türkmen'e meme büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Bir saniye bile acı hissetmedim dikiş yerlerinde. Ve dikiş izleri de çok yeni olmasına rağmen asla rahatsız edici değil.

odana iyi doktor arastir aman,,benim dustugum duruma dusme arkadasim...

Ben İhsan Türkmen'e meme büyütme ve dikleştirme ameliyatı oldum. Bir saniye bile acı hissetmedim dikiş yerlerinde. Ve dikiş izleri de çok yeni olmasına rağmen asla rahatsız edici değil.
Merhaba tekrar sarkma oldu mu memnun musunuz

X