MEME KÜÇÜLTME AMELIYATI OLANLAR BURAYA!

Yaseminncik

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ekim 2019
93
114
28
Arkadaslar ben meme kucultme ameliyati olmayi cooooook istiyorum kucuklukten beri memelerim buyuk ve cok canimi sıkıyor. Evlendim 2 cocugum var artik ameliyat olmak istiyorum ama bütceside onemli karsilayabilmem gerek. Bana istanbulda dr onerir misiniz ve ne kadara ameliyet oldunuz onu da yazarsaniz sevinirim:halay::halay::halay::halay::halay::halay::halay::KK200:

Merhaba arkadaşlar, ameliyat öncesi yazılanları okuduğum zaman ben de yazıp sorusu olanlara yardımcı olucam diye kendime söz vermiştim.Ameliyat olalı 5 gün oldu.Ameliyat 4 saat sürdü.Küçültme işlemi ve narkoz sonrası uyanma dahil.Göğüslerim emzirme sonrası büyüklükten de dolayı daha çok sarkmıştı.(Bu arada doktorlar 2. çocuğu düşünüyorsanız olmayın tekrar deforme olur dediler)
Görünüşte aşırı büyük olmamasına rağmen ben de duruş bozukluğuna neden olmaya başlamıştı.Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kaldım ve kanama riskiyle göğüslerimde direnlerle eve döndüm.2 gün sonra direnler alındı.En çok korktuğum diren çekme olayı oldu.Doktorumdan ve ekibinden çok memnun kaldım.Bu ameliyatı olacak tüm arkadaşlara şimdiden acil şifalar diliyorum.

çoook geçmiş olsun 🙏🏻 doktorunuz kimdi hangi hastanede ameliyat oldunuz ve bir de çok olmayacaksam fiyatı da öğrenebilir miyim?
Merhaba arkadaşlar, ameliyat öncesi yazılanları okuduğum zaman ben de yazıp sorusu olanlara yardımcı olucam diye kendime söz vermiştim.Ameliyat olalı 5 gün oldu.Ameliyat 4 saat sürdü.Küçültme işlemi ve narkoz sonrası uyanma dahil.Göğüslerim emzirme sonrası büyüklükten de dolayı daha çok sarkmıştı.(Bu arada doktorlar 2. çocuğu düşünüyorsanız olmayın tekrar deforme olur dediler)
Görünüşte aşırı büyük olmamasına rağmen ben de duruş bozukluğuna neden olmaya başlamıştı.Ameliyat sonrası 1 gece hastanede kaldım ve kanama riskiyle göğüslerimde direnlerle eve döndüm.2 gün sonra direnler alındı.En çok korktuğum diren çekme olayı oldu.Doktorumdan ve ekibinden çok memnun kaldım.Bu ameliyatı olacak tüm arkadaşlara şimdiden acil şifalar diliyorum.

Bende çok istiyorum ya. Çevremdekiler hep farklı hikayeler anlatıyor. Yok bilmem şu olmuş şöyle kitleoluşmuş. Yok efendim Allah oyle vermiş. Kimse anlamiyo. Ama ben cektigimi bilirim.

Ağrı sızı vs nasıldı acaba. Dayanılmayacak gibi değil diyor bi çok insan.

X