Meme protezi taktırıp memesi sarkanlar buraya lütfen ( kas altı , kas üstü , kas zarı altı olduğunu belirtin lütfen )

Sekerelifefe

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
28 Aralık 2018
206
63
37
Evet memeli cici kadınlar silikon iyi hoş takıldımı güzel oluyor ; peki yıllar yıllar sonra bu silikon dimdik mi ? Sarkıyor mu ?
özellikle yeni değilde 3 /5 /7/10 yıldır silikon kullananlardan yorum bekliyorum ...
Peki yöntemin etkisi var mı ?
hani kas altı daha geç sarkar
Kas zarı altı çabuk sarkar gibi bi durum var mı ?

bende hafif bir sarkma var. su anki implantlarim yari kas alti yari kas ustu. dokum sifirdi. 12 sene gecti revizyonun uzerinden. benim hic gozume batmiyor, doktor bana demisti sarkma var diye.

bende hafif bir sarkma var. su anki implantlarim yari kas alti yari kas ustu. dokum sifirdi. 12 sene gecti revizyonun uzerinden. benim hic gozume batmiyor, doktor bana demisti sarkma var diye.
Yani illaki sarkma olur yer çekimi diye birşey var ... siz revizyon olduğunuzda aynı plana mı konuldu farklı plana mı konuldu . Diyelim kapsül oldu bu sefer doktorlar kas altıysa kas üstü , kas üstü ise kas altına koyuyorlarmış ...
sizde nasıl oldu acaba ...
Benim de 1,5 cmlik bi dokum var ve doktorum kas zarı altını önerdi ... ve bazı doktorlar kas altıcı bazıları işe kas zarı altı tekniğine meyilli .... mesela bi arkaşdım var kaç doktora gittiysek dikleştirmeye gerek var kas altı dedi ... ama bi doktor bulduk . Yüksek profil bi protezle meme kendini yukarı toplar dedi ve kas zarı altı önerdi ...
Siz

soyle oldu, benim ilk kas ustu(ymus). kapsul kontrakturu oldu. sonra yari kas alti yari kas ustu dual plane yapildi.

X