meme protezinde 10. senesi dolanlar buraya

Yani bunları dönem dönem yaşadığımı farkettim. Bir de bende Allergan natrell protezler vardi ve bazı ülkelerde yasaklanmış olduğunu da öğrenince iyice bu işin tamamen bir pazar olduğuna inandım. Çünkü doktorum o zaman en güvenilir ve garantili markanın bu olduğunu soylemisti... Keşke bu ihaneti vücuduma yapmasaydim. Hiç yoktan iki defa bu eziyeti vücuduma yaşattım.
Bendede mentor var onada omurboyu garanti verdiler ama yarın ne olacagi belli olmaz.allerganlarda fda onayliydi sonradan toplatilmasina karar verildi.Umarim kötü sonuclarla karsilasmayiz

Evet aynen öyle.umarim dediğiniz gibi sorunsuz kullanmaya devam edersiniz. Şuan Odatv diye bir site var orada bununla ilgili bir haber çıkmış. Silikonlu göğüsler yüzünden ölümden döndü başlığıyla. Belki çok uç bir örnek ama merak edenler okuyabilir.

buradaki yaziyi da okumanızı tavsiye ederim

sayfa kaldırılmış diyor.instagramda explant yapan doktorlarin hesaplari var hepsini inceledim okudum ürkütücü görüntüler var gercekten.Ama cevremde 15 senedir kullananlarda var 10 senedir kullananlarda var hicbi sorunlari yok bu birazda bünye meselesi işimiz şansa kalmış yani 😂😂 Birde bu problemli olanlarin çoğunda eski nesil protezler var ve kas üstü.kas altı olanlarda oran çok cok düşük

sayfa kaldırılmış diyor.instagramda explant yapan doktorlarin hesaplari var hepsini inceledim okudum ürkütücü görüntüler var gercekten.Ama cevremde 15 senedir kullananlarda var 10 senedir kullananlarda var hicbi sorunlari yok bu birazda bünye meselesi işimiz şansa kalmış yani 😂😂 Birde bu problemli olanlarin çoğunda eski nesil protezler var ve kas üstü.kas altı olanlarda oran çok cok düşük
Evet,şans işi ama risk her zaman var maalesef. 👍

Aslında benim paylaştığım Allergan dokulu implantların lenfoma yapma riski ile ilgiliydi. Natrell adı. En güvenilir ve garantili implant demişti doktorum ve 2 sene önce yani ben yaptirdiktan 5 sene sonra yasaklanmış olduğunu öğrendim. Bu riski düşünmek bile çok kötü

Eklentiler

• Screenshot_20191224-080025.png
    Screenshot_20191224-080025.png
    252,1 KB · Görüntüleme: 23
Aslında benim paylaştığım Allergan dokulu implantların lenfoma yapma riski ile ilgiliydi. Natrell adı. En güvenilir ve garantili implant demişti doktorum ve 2 sene önce yani ben yaptirdiktan 5 sene sonra yasaklanmış olduğunu öğrendim. Bu riski düşünmek bile çok kötü
Allah korusun hepimizi gercekten ilerde ne olacagini insan kestiremiyor.risk aldik bu risklede yasayacagiz malesef.

Hanımlar merhaba ben 2 ocakta meme protezi taktirdim kas ağrılarım kalmadı ama göğüslerimde aşırı hassasiyet var ve çok acio ara ara da elektrik çarpılio gibi oluo normal mi?

Arkadaşlar, bir süredir bu konuyu araştırıyorum, en merak ettiğim konu, takılan protezin orjinal olup olmadığı. Protez sertifikasını aldınız mı operasyon sonrasında?

Sıkıntı yaşayan arkadaşlar çok geçmiş olsun, bayağı zaman geçmiş umarım her şey yolundadır.

Sizler uzun zaman önce ameliyat olmuşsunuz.
Protezden sonra hamilelik ve emzirme dönemi yaşayan var mı acaba ? Bu süreç nasıl geçiyor, sarkma, bozulma oluyor mu ??

X