Anket Memede ağrı sertlik var.

dygcsrt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
2 Ocak 2021
5
2
38
Merhabalar,3 haftaya yakın 2 göğsümde de ağrı var sol göğsüm sağ göğsümden daha şiş elimle muane ettiğimde kitle gibi değilde sertlik ve hassasiyet var bastırınca da acıyor bu durumla karşılaşan varmıdır acaba ben bayağa strese girdim 😔

Merhaba bende de başladı son iki aydır yumurtlamadan sonra oluyor sertlik ve ağrı adet olunca geçiyor doktora gitmiştim daha önce hormonlarla alakalı olduğunu söylemişlerdi siz de takip edin adet ve yumurtlama günleri arasında ne zaman oluyor ona göre gidersiniz doktora geçmiş olsun🙏🏻

Teşekkür ederim öncelikle aslında 1 yıl önce gitmiştim benzer şikayetle 2 göğsümde de kist vardı ama doktor zararsız olduğunu söylemişti o zaman ağrım yoktu ama şişlik vardı sadece adetime 1 hafta var sonrasına bakıcam geçmesse tekrar gitmeliyim değilmi?

Teşekkür ederim öncelikle aslında 1 yıl önce gitmiştim benzer şikayetle 2 göğsümde de kist vardı ama doktor zararsız olduğunu söylemişti o zaman ağrım yoktu ama şişlik vardı sadece adetime 1 hafta var sonrasına bakıcam geçmesse tekrar gitmeliyim değilmi?
Tabi ki gitmelisiniz kist vardı diyorsunuz durumlarımız aynı değil umarım önemli bir şey yoktur

Bende ayni konuda sikayetlerim var 2 özel hastaneye gittim 2 kezde devlete hep ayni seyleri soyluyolar agri olabilirmis herkadinda olabilirmis diye.bende agrilarim oldugunu soykedim ilac verdi kullandim bittikten sonra yine ayni agrilara devan ediyorum nasil yok olacak bilmiyorum

Brokolide ictim ibrahim saracoglunun kurunden yaptim baya rahatladim ama icmesi cok kötü ama oda bitikden sonra hep başa sariyorum baska neler yapabilirim diyee simdide arastirmayi hepimize gecmis olsun

Merhabalar,3 haftaya yakın 2 göğsümde de ağrı var sol göğsüm sağ göğsümden daha şiş elimle muane ettiğimde kitle gibi değilde sertlik ve hassasiyet var bastırınca da acıyor bu durumla karşılaşan varmıdır acaba ben bayağa strese girdim 😔
MERhaba dr ye gittiniz mi acaba

X